24.03.19 Technická analýza BTC, VET – malý update Bitcoinu a VET testuje swingové low

0
dlouhy krk

Bitcoin dnes mírně oslabuje, ale nic, co by stálo za řeč. Trh se pohybem do strany přiblížil k vzestupné trendline (oranžová). Teoreticky si korekčně cena dojde pro dotek k trendline a může pokračovat UP. Samozřejmě, překonání oranžové TL by znamenalo další pokles k dlouhodobé TL (modrá). To je ta trend-line přes kterou se cena dlouho nemohla dostat v úrovni 3900 $. Každopádně, na konci příštího týdne nás bude zajímat chování trhu v úrovni 3970 $.

VeChain v posledních dnech slušně posiloval, ale teď by mohla přijít korekce. Samozřejmě, nemusí být velká, nicméně pokud plánujete nakoupit VET tak bych možná raději počkal na korekci a nakupoval se slevou

Střednědobý trend ……………………. velmi dobře etablovaný UPtrend
Dlouhodobý trend ………………………. stále silný downtrend

Cena otestovala klouzavý průměr SMA150 a další svíce jde okamžitě proti předchozímu pohybu. Předpokládám, že cena klesne pouze k supportu v úrovni 0.00000134 BTC. Ovšem cena neotočila pouze na základě klouzavého průměru, ale především narazila na swingové low 0.00000143 BTC.

Tento support by měl korekci zastavit a následně by cena mohla pokračovat UP. Bohužel, pokud cena překoná support, tak by korekce mohla skončit až na překonané resistanci 0.00000123 BTC. Pokles k úrovni 0.00000123 BTC by zároveň zavřel otevřený 1-2-3-GAP.

Zde by v každém případě bylo vhodné počkat na konec týdne a teprve poté jednat. Hodně nám může napovědět hned pondělní daily. Nicméně po korekci, ať už bude jakkoliv hluboká, může VET dosáhnout úrovně 0.00000165-0.00000195 BTC


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na