24.09.18 Technická analýza MONA/BTC – Zpátky na zem

Share This Post

Dnes nám Bitcoin stále koriguje cenu, která se může vrátit k úrovni 6500 $. Takový návrat je ještě v pořádku a po odrazu od 6500 $ by se cena měla vrátit k růstu. Nedělám si žádné iluze o velkém růstu, ale resistancí, kam by se cena mohla v následujících dvou týdnech vrátit je úroveň 7000-7200 $.

Z altcoinů mne dnes zaujal MonaCoin, který věrně kopíruje Bitcoin, a proto je technicky poměrně dobře čitelný. Poté, co si prošel určitou pumpou, je potřeba vrátit cenu do nějaké silné úrovně. Zde by se mohla odehrát konsolidace, která by uklidnila situaci.

Daily trend………………………………slábnoucí downtredn
Weekly trend…………………………..silný downtrend

Momentálně s pokračujícím růstem nepočítám, pokud se vám podařilo nakoupit tento coin na supportu v 0.00014852 BTC, tak máte velmi pěknou vstupní pozici. Ale pokud dnes váháte, zda setrvat v pozici nebo ji raději uzavřít, tak já osobně bych pozici uzavřel.

Po takto silném pohybu teď očekávám retest supportu v oblasti 0.00014300-0.00009400 BTC. Zde bude záležet, jestli MONA dokáže zastavit medvědí tlak. Není otázkou, jestli k supportu dorazí nebo ne, otázkou je pouze, kdy tam dorazí! Předchozí pumpa nezanechala žádnou stopu, která by dávala tušit, že růst bude pokračovat dříve než po odrazu od supportu.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Bitcoin se blíží 60 000 USD po 3,7% denním zisku

Bitcoin vzrostl o 3,79 % za posledních 24 hodin...

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...