24.11.18 Technická analýza NEO/BTC – Míří cena k bankrotu?

Share This Post

Pokud to vezeme čistě podle TA z dlouhodobého pohledu na posledních 6 měsíců vývoje Bitcoinu, tak je dokonce možný propad až na hodnoty hluboko pod 3000 $, tak jak to napsal kolega ve včerejší analýze Bitcoinu. Nicméně to má několik podmínek a tou hlavní je, kde bude close roku 2018. Pokud se totiž cena vrátí do konce roku k úrovni 5800 – 6000 $, tak zde máme velkou pravděpodobnost, že k dalšímu oslabování by dojít hned tak nemuselo.

To jsou však vzdálené obzory a my teď čekáme, jak se zítra ukončí weekly. Pokud by přece jen zavřela pozitivně nad 4180 – 4200 $, tak může v následujícím období přijít korekce, ale v úrovni 6000 $ máme velký problém. Tím je silná resistance a může trvat hodně dlouho, než jí trh překoná, pokud ji tedy vůbec překoná. To samozřejmě může altcoinům trochu usnadnit život, nicméně případný UP bude mít své limity.

Proto bych se moc netěšil na překonání Bitcoin ATH v roce 2019, protože to je velmi nejistý výhled. Můžeme se však dlouho pohybovat v oblasti okolo 6000 $. Samozřejmě pokud by se cena dokázala přes resistanci přehoupnout a udržela by si tento nástup dlouhodobě, tak potom je další UP možný.

Zjednodušeně řečeno, trhy míří k novým minimům a prakticky mažou celé zisky nastřádané v roce 2017. Stejně jako NEO, které právě překonalo support 0.00219494 BTC a je celkem pravděpodobné, že zamíříme až k úrovni 0.00070753 BTC.

Jediné co by mohlo změnit tuto nepříjemnou situaci, je příští weekly, která by musela vrátit cenu zpět nad překonaný support ideálně nad 0.00324433 BTC. V podstatě je ta situace velmi čitelná a nahrává dalšímu sestupu, a proto nemá smysl vymýšlet konstrukce na nějaký UP. Trh je v silném downtrendu na všech hlavních úrovních a bude trvat dlouho, než se situace uklidní.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Cena bitcoinu nad 20 000 USD vytváří FOMO s 620 000 novými BTC peněženkami

Nárůst ceny Bitcoinu nad 20 000 USD ve druhém...

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...