26.02.19 Mid-term analýza IOTA – Nadvláda medveďov pokračuje

Share This Post

IOTA v posledných mesiacoch ostáva pod dlhodobou klesajúcou trendline a indikátorom MA200. V tejto analýze sa pozrieme na dlhodobý potenciál, ktorý má IOTA z technického hľadiska.

IOTA 1D longterm

Ako môžeme na grafe vidieť, obchodníci ešte stále hlásajú down. Posledný pokus bulls o nastolenie nového trendu na udial na prelome roka, ale bol zarazený MA200. Toto nanešťastie spôsobilo, že predchádzajúce lokálne high nebolo prekonané, čo len potvrdzuje moju teóriu o stále trvajúcom downtrend-e.

IOTA 1D shortterm

Aktuálne sa IOTA opäť snaží útočiť na plávajúcu hladinu MA200, ktorá je ale podporená taktiež  EMA100. Môžeme teda predpokladať, že pokus o prieraz bude opäť neúspešný. Čo to teda znamená do budúcna? Myslím si, že IOTA si bude takým svojím pozvoľným tempom klesať až na spodné úrovne zelenou zvýraznenej support zóny, čo je dobrá hladina na nakupovanie.

IOTA 1D predikcia

Prevaha medveďov je aktuálne v tomto trhu jasne citeľná, takže prvý hlavný cieľ pre bulls je preraziť odpor kĺzavých priemerov, po čom by mohla nasledovať prudká akcelerácia ku resist zóne s potenciálom jej prerazenia. Toto je ale podľa môjho názoru hudba vzdialenej a neistej budúcnosti.

Radomírov názor na IOTU nájdete v tomto článku.


Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDAMRA! Ako na to? Návoj nájdete v tomto článku:

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať.
Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ate boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Bitcoin se blíží 60 000 USD po 3,7% denním zisku

Bitcoin vzrostl o 3,79 % za posledních 24 hodin...

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...