25.04.18 Technická analýza ETH/USD – Hra nervů

Share This Post

Panika, křik, pláč a neadekvátní emoční jednání, ano přesně tak teď reaguje většina nezkušenných obchodníků. Co se to stalo, že trh tak prudce otočil? Už v poslední analýze jsem napsal, že Bitcoin potřebuje technickou korekci aby se trh tz. nepřepálil, která vrátí cenu zpět na úroveň 8700-8400 $. Pokud tyto úrovně nedokáží zadržet současný dump Bitcounu tak to bude vyvolávat další otázky, zda náhodou nemůže dojít k návratu na ceny kolem 7000 $!

Samozřejmě v důsledku tohoto oslabení na Bitcoinu padají i altcoiny, nicméně každý trh má svou korekční úroveň, Ethereum má tuto úroveň na cenách 500-520 $. Je to oblast supportu a v případě velkého propadu by se cena mohla zastavit právě zde.

Reakce ETH

Ethereum zareagovalo shodou okolností v silné rezistenci na psychologické úrovni 700 $, o které jsem psal v poslední analýze. Těžko říct zda by takto zareagoval i v případě růstu Bitcoinu, ale víme že většina coinů se chová podobně jako Bitcoin. Tedy pokud reaguje Bitcoin na nějakou klíčovou úroveň tak je pravděpodobné, že i některé altcoiny jsou v podobně exponované oblasti a mohou také zareagovat.

Ethereum – H6

Samozřejmě mezi současnou cenou 600 $ a supportem v úrovni 500-520 $ je několik cen, které můžou zareagovat a obrátit trh k růstu.

Ceny které mohou reagovat: 600 $ level kulaté číslo, 560 $ KEY level, 537 $ je spodní úroveň nezavřené formace GAP.

Pokud sledujeme ETH nebo jiný coin, musíme sledovat také Bitcoin a jeho reakci na úrovni 8700-8400 $. Pokud zde Bitcoin začne brzdit dnešní oslabování, případně pokud zde začne otáčet směr H4 nebo H6, mohl by i ETH začít reagovat na úroveň u které bude nejblíže.
Ovšem je potřeba aby daily svíce nebyla příliš silná, at už na Bitcoinu tak na Ethereu. Vše musí být v souladu s náznakem ukončení oslabování.


Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...