25.07.18 Technická analýza BAT/BTC – Zastaví support medvěda?

Share This Post

Basic Attention Token zkráceně (BAT) pomalu klesá na svůj support v oblasti 0.00003736 BTC. Zde můžeme pravděpodobně během následujícího týdne očekávat korekci a návrat k vyšším hodnotám.

Daily trend ……………………UPtrend
Weekly trend………………….UPtrend

Tento týden je weekly svíce poměrně silně down, nicméně je to medvědí pohyb proti trendu, a proto se dá očekávat, že následný pohyb UP bude poměrně rychlý.
Logickou úrovní odporu je resistance v oblasti 0.00004444 BTC, ale myslím si, že trh s touto úrovní nebude mít moc práce, spíše se bude jednat jen o krátkou zastávku před dalším výletem UP.

Basic Attention Token – H4

Na úrovni supportu chceme vidět nějaký reverzní pattern, aby bylo možné vstoupit již na úrovni 0.00003736 BTC. Je to logická úroveň, která by měla vyvolat pohyb UP, nicméně supportem prochází dlouhodobá trendline a trh si na tuto úroveň může před obratem ještě sáhnout. V případě, že by trh nereagoval na oblast supportu, tak může dojít až k překonání supportu. To by samozřejmě vedlo k dalšímu oslabení, až k úrovni 0.00003200 BTC.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...

Ethereum ETF schváleno, tak proč ještě nejsme bohatí?

Mohou existovat dva hlavní důvody, proč se cena etheru...

ETH ETF byly schváleny, ale Gary Gensler pro ně nehlasoval

Komise pro cenné papíry a burzu Spojených států (SEC)...

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...