25.07.18 Technická analýza BAT/BTC – Zastaví support medvěda?

Share This Post

Basic Attention Token zkráceně (BAT) pomalu klesá na svůj support v oblasti 0.00003736 BTC. Zde můžeme pravděpodobně během následujícího týdne očekávat korekci a návrat k vyšším hodnotám.

Daily trend ……………………UPtrend
Weekly trend………………….UPtrend

Tento týden je weekly svíce poměrně silně down, nicméně je to medvědí pohyb proti trendu, a proto se dá očekávat, že následný pohyb UP bude poměrně rychlý.
Logickou úrovní odporu je resistance v oblasti 0.00004444 BTC, ale myslím si, že trh s touto úrovní nebude mít moc práce, spíše se bude jednat jen o krátkou zastávku před dalším výletem UP.

Basic Attention Token – H4

Na úrovni supportu chceme vidět nějaký reverzní pattern, aby bylo možné vstoupit již na úrovni 0.00003736 BTC. Je to logická úroveň, která by měla vyvolat pohyb UP, nicméně supportem prochází dlouhodobá trendline a trh si na tuto úroveň může před obratem ještě sáhnout. V případě, že by trh nereagoval na oblast supportu, tak může dojít až k překonání supportu. To by samozřejmě vedlo k dalšímu oslabení, až k úrovni 0.00003200 BTC.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Cena bitcoinu nad 20 000 USD vytváří FOMO s 620 000 novými BTC peněženkami

Nárůst ceny Bitcoinu nad 20 000 USD ve druhém...

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...