25.08.18 Denný update vývoja altcoinov – ADA, ETH, BNB, XLM, TRX

Share This Post

Pokúšam sa na trh dívať najoptimistickejšie ako viem, ale nevidím to ružovo. Celkovo mi postavenie trhu pripadá, ako keby sa malo opäť zomlieť niečo veľké. A začať to môže kedykoľvek.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano už nadobro prekonalo support 1400 Satoshi a v týchto chvíľach ho testuje zospodu, čo je znakom prípravy na ďalšie oslabovanie. Takže ideme k 1200 Satoshi.

ETH/USD

ethusd

Etherum konsoliduje v trojuholníku a zostáva už iba zopár sviečok do jeho prelomenia. Kam sa trh pravdepodobne pohne som naznačil do grafu. Prvý support je na úrovni 240 $, no ten nie je tak významný ako ten na 200 $. To však nie je podstatná informácia. Podstatné je, že pôjdeme dole. Ďalšou pikoškou je že včera bolo presunutých na burzu Bitfinex takmer 20000 ETH z peňaženky, v hodnote 5 mil $. Pri predaji takého množstva mincí, musí cena bezpochyby reagovať. Uvidíme. Zatiaľ nepanikáriť, môže to byť iba ďalšia z radu manipulácii.

BNB/BTC

BNBBTC

Na Binance Coine sa vytvorila lokálna Downtrend Line. V podstate to nič nenaznačuje, ale aspoň vidíme, že ide do tuhého. Tak čo povolí skôr? Supportna zóna alebo Trend Line? Ja mám vážne obavy, že to bude práve ten support. Smerom Up by musel trh prekonať Trend Line a zároveň MA55. No to nie je všetko. Na dennom grafe sa v rovnakých miestach nachádza MA200 a to bude asi najtvrdší oriešok. Neviem, ja sa prikláňam k Down, ale ťažko tu niečo odhadovať, pretože ako sa nám môže potvrdiť formácia 123 TOP, tak formácia dvojité dno. Ostáva nám iba čakať.

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar znova testuje support 3227 Satoshi. Cena sa nachádza pod minulo týždňovým LOW a prakticky iba čakám, kedy support povolí. Trh nejaví ani najmenšie náznaky chuti k rastu. A ak to neide hore, pôjde to dole.

TRX/BTC

TRXBTC

Tron už prichádza do kritického miesta, kde si bude musieť vybrať, kam ďalej. Kĺzavý priemer MA55 tlačí cenu čoraz tesnejšie k supportu a jeho prelomenie je tak už na spadnutie. V prípade, že dôjde k tejto situácii, Tron padne až na 215 Satoshi. Prelomenie kĺzavého priemeru a následne aj Trend Line, priznám sa, absolútne neočakávam. Nevidím jediný dôvod, prečo by mal začať v týchto chvíľach trh rásť.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...

Napodobitelé Vitalika Buterina rozšiřují ETH phishing před The Merge

Humbuk kolem The Merge přilákal hejno podvodníků, kteří aktivně...

Burza Huobi odstraní Monero a další mince sloužící na ochranu soukromí

Kryptoměnová burza Huobi odstraní ze své platformy sedm různých...

Morehead: Bitcoinové rally je na ceste

Generálny riaditeľ investičnej spoločnosti Pantera Capital, Dan Morehead, v...

Komunita vyzývá roboty, kteří spamují krypto vlákna Twitteru

Twitter je platforma pro členy komunity, kde mohou diskutovat...