Technická analýza BTC/USD 26.02.18

Share This Post

Zdravím Vás vážení čtenáři Kryptomagazínu.

V rámci projektu TRADING11 budu jedním z analytiků, který Vám bude přinášet aktuální predikce vycházející z technického nastavení trhu – tedy z technických možností trhu BTC/USD. Jak používat technickou analýzu na TRADING11 se dočtete zde.

Ale pojďme k aktuální situaci na trhu BTC na burze Bitfinex. V grafu H1 vidíme hned několik důležitých hladin, které se dají využít pro intraday vstupy. Kurz se nyní nachází v konsolidačním pásmu mezi supportem cca 9 350 $ a rezistencí cca 9800 v současné chvíli po průrazu nad TL krátkodobého klesajícího trendu (azuro). Hladina 9 800 $ má silnou podporu v dlouhodobé TL (zelená), která je současně v tuto chvíli také rezistencí pro kurz.

Silná rezistence

Za zmínku rozhodně stojí, že hladina 9 800 $ je současně rezistencí cenové formace reversní Hlava-Ramena, kde Neckline formace je značena modrou rezistencí.. Z intraday pohledu by průraz a uzavření na touto celkově velmi silnou rezistent hladinou mohlo znamenat posílení k hodnotě cca 10600 a znamenalo by to opětovný test hlavní sestupné trend line (červená).

Naopak, pokud se trhu nepodaří překonat pásmo rezistence, má kurz otevřen prostor k hladině 9k..

h1 260218 krypto popis

EDIT/ Momentálně již rezistance padají jako domeček z karet a Bitcoin letí vzhůru. To je dobrý signál na nákup.

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (použijte zvonek v levém dolním rohu obrazovky) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Poznámka IX..: Mé analýzy jsou krapet jiné, než které běžně vídáte. Protože sám vedu trading kurz (školu), tak můj postoj je nastaven jako výuka a predikce je spíše takový bonus. Technická analýza je pouze nástroj, který investorovi pomáhá správně indentifikovat správnou chvíli pro vstup a výstup z obchodu a zhodnotit možnosti výnosu a rizika. Trh je iracionální a nikdy se nezachová tak, jak bychom si představovali. Přesto správné pochopení Technické analýzy nám dává přibližnou představu o tom, jak se trh může i nemusí zachovat..

Jestli sa v trading žargónu nevyznáte, určitě vám pomůže náš slovník.

Related Posts

Bitcoin se blíží 60 000 USD po 3,7% denním zisku

Bitcoin vzrostl o 3,79 % za posledních 24 hodin...

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...