27.03.18 Technická analýza XMR/USD – Volný pád pokračuje

Share This Post

Všechno padá a pomalu ta analýza začíná být monotónní a opravdu nudná. Všude down trend , samý support, samá resistance. Bohužel je to smutný pohled na všechny měny krypto světa, ale to se nedá nic dělat je to realita a tak se pojďme podívat co se nám změnilo na Moneru.

Daily trend ……………………down trend

Cena se před deseti dny odpoutala z formace trojúhelníku a začala oslabovat až na 173 $. Zde trh silně zareagoval, ale pohyb nebyl dostatečně silný, aby překonal resistanci a tak se cena začíná opět vracet k supportu. Zde se dá očekávat reakce a pohyb směrem UP, zpátky na 225 $ (KEY level).

XMR/USD

Ještě jedna překážka

Po technické stránce chceme vidět, že se trh dostal do supportu. Zde začne konsolidovat a nabírat objednávky. Toto by byla ideální situace, která by následně vedla k pohybu, který chceme všichni vidět. UP

Překážkou na cestě k supportu bude opět hladina 173 $ definována předchozí reakcí, která  pomohla k návratu do resistance. Zde může opět vzniknout reakce která vyvolá růst, ale  nebudeme předbíhat situacím.

Support bude bezpečný přístav

Až se cena dostane do supportu, tak nás, jako vždy, bude zajímat především reakce trhu na tuto zónu. Pokud se zde pohyb zastaví a začne konsolidovat, bude to na takový bezpečný přístav, který nám dopřeje chvilku oddechu. Samozřejmě, pokud by byl pohyb silný a zatlačil cenu až pod support, bude to pro trh signál, že dál klesáme.

V případě že trh v supportu zareaguje růstem, pravděpodobně bude následovat návrat k úrovni 225 $ (key level).


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....