27.04.18 Technická analýza XRP/USD – Napětí stoupá

Share This Post

XRP token společnosti Ripple má podle všech fundamentálních indícií našlápnuto na dlouhodobější růst, který by mohl otestovat maximum z minulého roku. Společnost Ripple v tomto týdnu podepsala dalších 5 partnerských smluv, ale trh na to zatím nereaguje.

XRP daily má již definovaný UPtrend

Pozvolně klesající konsolidace v UPtrendu vypadá, že začíná vytvářet Bull flag formaci, která je po technické stránce přípravou na větší pohyb, pravděpodobně do směru UPtrendu. Takto pozvolna se může cena během příštího týdne propracovat až k supportu.
Vše naznačuje, že by případný pohyb mohl překonat rezistenci s následným pokusem otestovat důležitou cenu 1 $. Před tímto pohybem se ještě očekává oslabení k úrovni 0,72-0,70 $, úroveň 0,70 je předchozí high weekly svíce.

XRP-Daily

Pokud dnešní daily svíce zavře slabě, tak zítra pravděpodobně půjdeme dolů. Nicméně protože se cena pohybuje v klesajícím pásmu, trh tuto doji nemusí respektovat a zareaguje až na horní hraně tvořící se Bull flag formace. Tato formace zatím není zcela zřejmá, ale v případě stávajících objemů se může potvrdit.

Weekly svíce je prozatím slabá a také naznačuje, že by mohlo dojít na nějaké další oslabení, ale zatím je svíce otevřená a nelze nyní predikovat jak dopadne konec týdne.

Graf H4 je trochu přehlednější

Na nižším TF-H4 je jasně patrné, že trh vytvořil nižší low, a pokud vytvoří nižší high tak je velká pravděpodobnost, že následný pohyb bude směřovat k úrovni supportu.

XRP-H4

Samozřejmě se může stát, že trh nevytvoří nižší high, ale zamíří k rezistenci a další růst k ceně 1$ bude následovat jen pokud dokáže tuto oblast prorazit. Následně udrží cenu nad rezistencí. Nicméně tomuto scénáři moc neodpovídá ani indikátor stochastic, vše ukazuje spíše na další oslabení.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Rusko aktívne zvažuje využitie digitálnych mien pre medzinárodné platby

Moskva zaujíma pozitívny postoj k digitálnym aktívam po tom,...

[SPRÁVY] • Stredoafrická republika je pripravená stať sa kryptocentrom • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Čas od času, najmä na...

[SPRÁVY] • Čína rozširuje používanie digitálneho jüanu na stredných školách • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Primárna kryptomena má už viac...

Bitcoin sa chystá všetkých prekvapiť, downtrend je za nami: Nicholas Merten

Kryptoanalytik a influencer Nicholas Merten sa rozhodol staviť na...

Greyscale CEO: Nedávný výprodej kryptoměn investory neodradil

Navzdory nedávnému výprodeji trhu s kryptoměnami je optimismus mezi některými předními...