27.04.18 Technická analýza XMR/USD – Pojedeme z kopce?

Share This Post

Monero tento týden nepředvádí nic velkého a chová se podobně, jako ostatní coiny. Weekly svíce vypadá zatím jako pinbar a ukazuje na oslabení v příštím týdnu. Samozřejmě za předpokladu, že se během víkendu nic zásadního nezmění a svíce zůstane v podobě, jako jí vidíme dnes.

Monero má také již definovaný daily UPtrend

V případě oslabení v příštím týdnu může trh XMR klesnout k úrovni 220 $. Pokud by zde trh nezačal konsolidovat nebo přímo otáčet, tak se můžeme s cenou podívat až na úroveň
153 $. Aktuálně se cena otočila těsně nad high předchozí weekly svíce.

Monero Daily

poklesu k úrovni 153 $ může ještě bránit hladna 188 $ – low předchozího týdne. Teď je však důležité počkat, jak se nám vykreslí současná weekly svíce. Support na úrovni 153 $ je silný a přesto, že se trh na této ceně neustále odráží, nevytváří vyšší high. Každé high většinou končí na úrovní dlouhodobé klesající trend line. Tím se v podstatě vytváří obří trojúhelník, který by mohl být v pravou chvíli proražený ve směru UPtrendu.

Pro obchodování je taková formace poměrně bezpečná, protože má definované úrovně obratu a dobrý obchodník dokáže z takové situace vytěžit víc, než kdyby hodloval v trendu. Na tento trh se podíváme koncem týdne, kdy bude situace čitelnější i z pohledu weekly.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

ETH ETF byly schváleny, ale Gary Gensler pro ně nehlasoval

Komise pro cenné papíry a burzu Spojených států (SEC)...

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...