27.04.18 Technická analýza XMR/USD – Pojedeme z kopce?

Share This Post

Monero tento týden nepředvádí nic velkého a chová se podobně, jako ostatní coiny. Weekly svíce vypadá zatím jako pinbar a ukazuje na oslabení v příštím týdnu. Samozřejmě za předpokladu, že se během víkendu nic zásadního nezmění a svíce zůstane v podobě, jako jí vidíme dnes.

Monero má také již definovaný daily UPtrend

V případě oslabení v příštím týdnu může trh XMR klesnout k úrovni 220 $. Pokud by zde trh nezačal konsolidovat nebo přímo otáčet, tak se můžeme s cenou podívat až na úroveň
153 $. Aktuálně se cena otočila těsně nad high předchozí weekly svíce.

Monero Daily

poklesu k úrovni 153 $ může ještě bránit hladna 188 $ – low předchozího týdne. Teď je však důležité počkat, jak se nám vykreslí současná weekly svíce. Support na úrovni 153 $ je silný a přesto, že se trh na této ceně neustále odráží, nevytváří vyšší high. Každé high většinou končí na úrovní dlouhodobé klesající trend line. Tím se v podstatě vytváří obří trojúhelník, který by mohl být v pravou chvíli proražený ve směru UPtrendu.

Pro obchodování je taková formace poměrně bezpečná, protože má definované úrovně obratu a dobrý obchodník dokáže z takové situace vytěžit víc, než kdyby hodloval v trendu. Na tento trh se podíváme koncem týdne, kdy bude situace čitelnější i z pohledu weekly.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Cena bitcoinu nad 20 000 USD vytváří FOMO s 620 000 novými BTC peněženkami

Nárůst ceny Bitcoinu nad 20 000 USD ve druhém...

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...