27.05.18 Technická analýza BTC/USD – Vlajka potvrzena, nebo faleš? Od IX..

Share This Post

Přes noc nám pravděpodobně asijský trh prorazil support cenové formace FLAG, o které jsme si včera říkali a později kurz uzavřel pod hladinou 7300$. Z technické stránky základní analýzy je to signál pro pokračování ve výprodeji.

Situace na grafu 6H Bitfinex

Graf 6H Bitfinex..

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Trh si nakonec tedy vybral průraz pod support, čímž došlo k technickému potvrzení cenové formace FLAG. Proto pouze potvrzuji analýzy z posledních dní, tedy pokračování poklesu. Jedinou proměnou, kterou jsem upravil je cíl poklesu a to možnost průrazu pod support hladinu 7000$ až k hodnotě 6800$, čím se kurz vrátí do hlavního support pásma celkové korekce ATH. Vede mě k tomu doměnka, kterou zakládám na neustálém testování kurzu akcelerovanější down trendline (méně výrazná červená) a pravděpodobně dojde na návrat kurzu pod ní, následně se stane supportem. Je to ale pouze v rovině doměnky, podle nálady trhu klouzat po ní dolu.

Může vás zajímat: Jak používat analýzu na trading11?

V tuto chvíli však kurz konsoliduje průraz support trendline formace (modrá TL, úsečka). Níže, na intradenním grafu 1H je vidět, že se odehrává velmi podobná situace jako na grafu 6H, jen v menším (fraktálním) měřítku. Platí na tuto situaci naprsto stejná pravidla, o kterých jsem se zmiňoval včera (včerejší analýza zde).

Graf 1H Bitfinex

Graf 1H Bitfinex.. Intraday pohled..

Závěr

Jak vidíte z predikcí, moc nadějí na růst nemám. Nelze popřít, že může opět, tak jak je v poslední době zvykem, přijít jednorázová „pumpa“, pravděpodobně by se ale zastavila maximálně u hodnoty 7800$. Přesto průraz formace je technicky platný a ukazuje směr down, jak píšu výše.

Zmíním bez obrázku i týdenní graf, kde se vyplňuje 14 dní stará predikce o oslabování, kdy jsem podotkl, že nás čekají krvavé dny. Ovšem ani současný týdenní graf není moc pozitivní a svědčí o tom, že následující týden by mohl být sice opět kokrekční, přesto by ale mohl opět uzavírat v červené podobě ve tvaru DOJI svíce. To je ale momentálně jen pro představu.


Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Jsme netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejsme placený signál. My Vás učíme být samostatní a na signály reagovat. Obchodujete semnou a mým týmem online

Od tohoto týdne spouštíme v IXtrading Akademii výuku, analýzy a zároveň obchody na forexovém trhu, na páru Eurodolaru (EUR/USD). Je to přijato v rámci diverzifikace, pro konzervativnější a regulované prostředí. Proto je to velmi vhodné prostředí pro výuku technické analýzy v praxi.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...