27.06.18 Technická analýza BCH/USD – Dočasně se propad zastavil

Share This Post

Tak nuda napříč trhy, pokud to vyloženě nepadá tak to alespoň stagnuje s mírným poklesem. Bitcoin otestoval 5919 $, ale nedokázal cenu udržet pod tímto historickým minimem a proto máme šanci na mírné zlepšení situace. Jak jsem psal v předchozích analýzách, můžeme se dočkat návratu na úroveň 7200 $ a pak se uvidí co dál. To samozřejmě platí, pokud bude trh technicky čistě stoupat k této hodnotě, pokud by přišel silný nákup který vyžene cenu třeba na 8000 $, tak to bude sice příjemné, nicméně pravděpodobně bude následovat stejně nekompromisní výprodej.

Nechme se tedy překvapit, zda bude následovat dlouho očekávaný UP nebo jestli budeme pokračovat pod současné low 5919 $. Každopádně BitcoinCash na M30 zavřel formaci GAP, která vznikla prudkým nárůstem ceny v předchozích dnech.

Daily trend……………………….Downtrend
Weekly trend…………………….Downtrend
Volume (24h)……………………358 498 000 $ / 58 681 BTC

V době psaní této analýzy se BCH obchoduje za 712,40 $ a i přes pozitivní náladu na M30 je trh ve ztrátě, odpovídající -4,29% za uplynulých 24h.

Odražením od ceny 686 $ se vytvořilo vyšší low, které si můžeme spojit s trend line. To bude pro nás TL support úroveň, která v případě poklesu může tvořit překážku, která bud bude cenu odrážet nebo se jejím proražením potvrdí pokračující medvědí nálada.

BitcoinCash – H1

graf

Mírný růst, který teď může nastat, bude pravděpodobně cílit k resistanci v oblasti 744 $. V případě překonání rezistence se můžeme těšit pravděpodobně na další růst k úrovni 780 $. Já se domnívám, že rezistence bude dostatečně silnou překážkou, která nepustí cenu nad 744 $. V takovém případě může vzniknout druhé nižší high, které vytvoří formaci trojúhelníku na M30 a následně bude cena konsolidovat až do doby, než se podaří formaci na některou stranu prorazit. Očekávám spíše proražení směrem dolů do směru trendu, zatím stále máme kam oslabovat.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...