27.06.18 Technická analýza BTC/USD – Analýza o ničem?? Od IX..

Share This Post

Trh si stále vyklesává.  Během dne zažil jak otestování ceny 6000$, tak i rezistence down trendu. Až na nižší cenu o pár dolarů se na trhu moc nezměnila. Dnes se koukneme na hodinový graf a i když se z něho nedá nic moc vyčíst, ukážeme si respektování dlouhodobých úrovní.

Situace na grafu 1H Bitfinex

Graf 1H Bitfinex..

Dnes asi moc slov nevyprodukuji. Trh si nadále konsoliduje. Z obrázku je patrné, jak trh akceptuje aktuální technické úrovně, to je tak asi to jediné, co lze nějak komentovat. Často se setkávám s názorem, že technická analýza je na nic, nefunguje a spousty dalších negativ. Ovšem, když se podívám právě na ten obrázek a vidím, jak trh reaguje na dlouhodobě zakreslené úrovně, tak s tímto názorem skutečně souhlasit nemohu.

Jiná věc jsou predikce. Tam uznávám, tam se jako analytik mohu mýlit. Často zmiňuju, berte mé predikce s rezervou. Vycházím z technických možností trhu.

Dlouhodobě to stále vidím down. Hlavním supportem je samozřejmě hladina 6000$ a pod ní 5800$. Dlouhodobý support korekce se opět stal rezistencí. Na této support trendline je zváštní, že je zakreslena na svícovým grafu nestandartně a to na low close svící. Přesto v grafu vidíme, jak ji silně respektuje (azuro). Další velmi silnou rezistencí je pro tuto chvíli down trendline od ATH (červená). Průraz nad tuto rezistenci by mohl kurz vyhnat až k hladině 6400$. Naopak průraz pod 6000$ by mohlo kurz dostat mezi 5800 – 5900$..


Může vás zajímat: Jak používat analýzu na trading11?

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejedná placený signál. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat. Výuka také probíhá Forexovém trhu EUR/USD.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...