28.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Uhorková sezóna. Asi tak by som nazval dianie na altcoinoch. Neudialo sa nič vzrušujúce, ani nič neočakávané. Väčšina kryptomien buď konsoliduje alebo pokračuje v klesajúcom trende. Jedine Monero by mohlo kryptotrh na chvíľku vytrhnúť z letargie. No či sa mu to podarí, je zatiaľ vo hviezdach.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano  sa na síce odrazilo od 2000 Satoshi, no chvíľku na to narazilo na trendovú čiaru a tá zahatala jeho chúťky na ďalší rast. Takže klesáme aj naďalej.

ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA na milimeter presne dodržuje hranice obchodného kanála. Aj v týchto chvíľach došlo k odrazu od jeho hornej hrany. Cena sa už nemá kam posúvať vyššie ani do strany, takže dnes môžte očakávať ďalší výraznejší pokles.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar po odraze od 3000 Satoshi zaznamenal prudký rast (v rámci svojich možností). No v ceste mu už v týchto chvíľach stojí lokálny trend (oranžová). Dokáže ho prelomiť? Ak áno rast by mohol pokračovať až k Downtrend Line (biela). V opačnom pírpade cena opäť padne na 3000 Satoshi.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON po včerajšom poklese postupuje pozdĺž Uptrend Line (zelená) a dnes tak nie je príliš čo rozoberať. Iba jedna zaujímavosť. Všimnite si ako dokonale sú zosynchronizované trendové čiary. Všetky tri sa pretínajú presne v jednom bode.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa sa blíži k trendovej čiare. Ja však na zázraky neverím a myslím si, že tá pošle tento coin opäť o stupienok nižšie. Uvidíme.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin postupne vyklesáva. Síce sa môže zdať, že s cestou dole váha, ale skôr či neskôr bude musieť k supportu 20000 Satoshi, ak chce neskôr ďalej zdravo rásť. No pár dní možno aj týždňov to potrvá.

Analýza BNB/BTC

ETC/BTC

ETCBTC

Etherum Clasic napokon nepotvrdilo moje obavy o formácii 1-2-3 Top a vrátilo sa k miernemu rastu. Pravdepodobne bude aj naďalej dodržiavať oranžovú lokálnu Trend Line. Ak ešte ETC nemáte a uvažujete nad jeho kúpou, počkal by som, či sa potvrdí ďalší odraz od Trend Line alebo či trh dokáže prekonať 2550 Satoshi. Boli by to dobré signály pre potvrdenie aktuálneho rastového trendu.

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin sa už trošku vykryštalizoval a na grafe je už rozpoznateľný trojuholník alebo lepšie povedané vlajka. To znamená iba jedno a to, že po jej opustení pôjdeme ešte nižšie.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

EOS pokračuje v konsolidácii, v presne stanovených hraniciach naznačenej formácie. Po jej prelomení môžme očakávať pád niekde k 4-5$ za mincu.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple, rovnako ako aj iné kryptomeny z nášho výberu, ktoré sú v páre k americkému doláru, konsoliduje vo formácii trojuholník. Ak sa pozriete na grafy vyššie analyzovaných kryptomien, všetky sú takmer identické a platí pre ne aj identický scénar. V prípade Ripple bude prelomenie formácie znamenať pád až k 0.25$.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero začína búšiť do supportu 133$. Dokáže ho zdolať? K rozhodnutiu by malo prísť už v priebehu dnešného dňa. Ak sa mu to podarí, bude to signál pre ďalší, aspoň krátkodobý rast. Krátkodobý preto lebo v ceste nám ešte stojí silný kĺzavý priemer MA200 a taktiež dlhodobá Downtrend Line. Takže odporúčam sledovať, menší sklap by sa v prípade prerazenia, na tomto coine dal vymyslieť.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...