28.03.18 Technická analýza LTC/USD – Strojová přesnost

Share This Post

Litecoin dnes otestoval předchozí swingové low, které bylo rozhodující pro další vývoj. Oslabování dodržuje technické úrovně a to naznačuje, že trh se chová technicky. Proto můžeme očekávat větší reakci na supportu kolem ceny 110 $. Zda se bude jednat o konečný support, který bude držet cenu a nepustí jí níže, nelze s jistotou predikovat. Musíme si uvědomit, že konce trendů nejsou pouze o jednom odrazu od nějaké silné zóny. Obraty trendů bývají dramatické a často se cena vrací do zóny, kde trh začíná korigovat a otáčet dlouhodobý trend.

Daily trend……………….Silný down trend

Přesně podle plánu

Jak jsem napsal v úvodu, trh respektuje technické cenové úrovně a dál pokračuje systematicky po jednotlivých úrovních poklesu směrem k supportu.

LTC/USD -H4

Další technickou úrovní bude cena 120 $ (KULATÉ ČÍSLO), která bude pravděpodobně poslední technickou úrovní před samotným vstupem do prostoru supportu, kde by mohla přijít větší reakce a trh by mohl začít pomalu korigovat předchozí sestupnou seanci. Na této technické úrovni může také vzniknout silnější reakce, která se může korekčně vrátit k ceně swingového low, případně dokonce až k úrovni 150 $. Stále to však bude pouze technická korekce a trh se poté nejspíš vrátí k sestupu, protože support je skutečně silná úroveň, na které můžou ležet velké objednávky.

Chováme se racionálně

I když víme, kde se nachází silný support a předpokládáme zde silnější reakci, nebudeme podléhat euforickým náladám a nebudeme se snažit okamžitě vstupovat do pozic. Musíme si zachovat chladnou hlavu, protože samotný support je pouze technická úroveň a my chceme na takové úrovni vidět jasný signál a náznak. že se trh chystá vytvořit korekci.
Stále platí že trh může support prorazit a pokud začne uzavírat svíce pod supportem a bude zde konsolidovat cenu, můžeme se propadnout skutečně hluboko.

Stále sledujeme trh za vás a budeme Vás informovat, pokud taková korekce začne a také vám ukážeme, kam může případná korekce dosáhnout. Proto nás nezapomeňte sledovat pravidelně, ať vám neunikne nějaká důležitá informace.

Stále mějte na paměti. že Litecoin je velmi závislý na Bitcoinu a proto alespoň částečně sledujte predikce Bitcoinu!


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...

Napodobitelé Vitalika Buterina rozšiřují ETH phishing před The Merge

Humbuk kolem The Merge přilákal hejno podvodníků, kteří aktivně...

Burza Huobi odstraní Monero a další mince sloužící na ochranu soukromí

Kryptoměnová burza Huobi odstraní ze své platformy sedm různých...

Morehead: Bitcoinové rally je na ceste

Generálny riaditeľ investičnej spoločnosti Pantera Capital, Dan Morehead, v...

Komunita vyzývá roboty, kteří spamují krypto vlákna Twitteru

Twitter je platforma pro členy komunity, kde mohou diskutovat...