29.03.18 Technická analýza EOS – Čekání na podporu

Share This Post

Situace na tomto coinu je poměrně jednoduchá s čitelná. Návrat na predikovanou cenu 5.64 $ zatím odolává pokusům o oslabování. Jak jsme vás minule informovali, EOS reaguje trochu jinak, než ostatní coiny a je trochu rychlejší. Proto už má za sebou odraz od supportu, na který ostatní coiny teprve čekají.
Nadále může nasledovat konsolidace  nebo mírný růst, kdy se může cena pokusit překonat lokální resistanci v oblasti 10$.

Daily trend ……………..Down trend

Celkový pohled na DAILY GRAF (klikněte pro detail):

EOS – Daily

Rozhodne až razantní krok

EOS je ted v dobré kondici, ale nesmíme zapomínat na resisatnci, která může velmi aktivně brzdit případný růst. V takovém případě bude cena konsolidovat v tomto úzkém pásmu mezi supportem a resistancí do doby, než nasbírá dostatečnou sílu na proražení konsolidačního pásma.

Podívejme se na detailnější pohled grafu H6 a reakce u ceny 5,64 $:

EOS/USD – H6

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Proražení resistance nám dá první pozitivní signál k tomu, že může dojít na skutečně citelné posílení, které může cenu dostat až k hodnotám kolem
14-15 $. Když se cena dostane nad resistanci, získá podporu supportu proti dalšímu poklesu.

(Překonáním resistance se z této zóny stává support. Propadnutím ceny pod support se z této zóny stává resistance.)

Nic není jisté do poslední chvíle

EOS je sice v dobré náladě a připravený posilovat, nicméně musíme počítat i s negativním vývojem. K takovému by mohlo dojít, pokud by se trh z nějakého důvodu rozhodl otestovat znovu support a došlo by k jeho proražení. Trh by pak mohl ztratit svůj pozitivní náboj a začít opět oslabovat.


Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...