28.4.2018 Technická analýza ETH/USD – Ako na húsenkovej dráhe

Share This Post

Trh s kryptomenami v posledných dňoch prežíva turbulentné obdobie.  Po prudkom prepade zpred troch dní sme sa dostali opäť do normálu, no netrvalo  dlho a prišiel ďalší nečakaný pád spôsobený prepadom Bitcoinu. Čo už, musíme sa prispôsobiť situácii a akceptovať, čo nám trh prináša.

Takže čo sa udialo? Po prekročení rezistencie 660 $ trh pokračoval v raste. V okolí 680$ došlo k zastaveniu rastu a konsolidácii. Trh sa potreboval nadýchnuť. No počas konsolidácie sa opäť stalo to, čo sme zažili pred pár dňami. Na Bitcoine došlo k prepadu o viac než 400$ v priebehu dvoch hodín a to spôsobilo ďalší „nekontrolovaný“ pád všetkých altcoinov. Prečo v úvodzovkách? Pretože aj napriek turbulenciám spôsobeným vývojom Bitcoinu, Ethereum akceptuje novú Trend Line, ktorá môžete vidieť na grafe.

Nová UP trendline pre Ethereum

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

ETHUSD284D

Pád z minula zastavila až MA200 z hodinového grafu, no sviece uzatvárali až nad novou Trend Line. Prepad zo včera, respektíve dneška, sa zastavil práve na tejto trendovej čiare. Táto skutočnosť ma utvrdzuje v tom, že s touto líniou bude potrebné rátať do budúcna ako so silným supportom a podporou pri ďalších nečakaných vrtochoch Bitcoinu.

Ale poďme sa pozrieť na aktuálne dianie. Prakticky platí scenár zo včera. Cena opäť stúpa a najbližšou prekážkou bude okrúhle číslo 700. Medzitým sa asi na chvíľku zastavíme na
682 $, kde došlo ku konsolidácii aj včera. Na úrovni 700 $ očakávam spomalenie rastu a pohyb do strany. Až trh naberie dostatok síl, určite príde pokus o jej prekonanie a v prípade úspechu pokračovanie na nové HIGH. Ale stále treba jedným okom prihliadať na Bitcoin. Ak by sa to na ňom opäť utrhlo, pravdepodobne to bude znamenať návrat k aktuálnej Trend Line.

ETHUSD284DProposal


Všetok obsah na tomto webe je zdarma. Ak ste spokojní s našou prácou, budeme radi, ak nám prispejete na chod.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Čo by znamenal pád tradičných trhov pre bitcoin a ethereum?

V poslednej dobe sa z mnohých zdrojov dočítate o...

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...