27.04.18 Technická analýza BTC/USD – Pouze krátké shrnutí, od IX..

Share This Post

Kurz si vyklesal a konsolidoval při supportu 8800 $. V posledních hodinách ale posiluje a pohybuje se u ceny nad 9300 $. Znamená to tedy, že tento support vydržel tlak prodávajících a dojde na odraz s možností posílení nad hladinu 10000 $? Otestování Neckline cenové formace Dvojité dno je stále ve hře.

Situace na grafu 6H Bitfinex

Graf 6H Bitfinex..

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

V obrázku je vše řečeno. Předpokládal jsem opětovný pokles k 8800 $ a odraz od MA30. Nemám tedy v tuto chvíli důvod predikci měnit a platí včerejší nastavení. I když bych si přál další růst, alespoň po předpokládanou Neckline, musím říci, že mi přijde pravděpodobnější několika denní pohyb stranou v kanálu 8800 – 9300 $ (značeno šedá stranová šipka).

Může vás zajímat: Jak používat analýzu na trading11?

Podporou pro odraz může být i graf 1H, kde kurz konsolidoval na MA200. Naopak, proti hovoří denní graf. Tam se nám vytvořil nakonec Bears Engulfing při spodním retestu MA200. Mohl by to být Candlesticks signál pro pokračování výprodeje. Ovšem nelze s jistotou předpokládat, že jej trh bude akceptovat.


Může vás zajímat: Jak používat analýzu na trading11?

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Jsme netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejsme placený signál. My Vás učíme být samostatní a na signály reagovat. Obchodujete semnou a mým týmem online


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Bitcoin se blíží 60 000 USD po 3,7% denním zisku

Bitcoin vzrostl o 3,79 % za posledních 24 hodin...

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...