29.03.18 Technická analýza ONT/BTC – Ontology – Skutečně se vyplatí nakupovat?

Share This Post

Poslední dobou je ONT poměrně populární a mnoho lidí vkládá naději právě do tohoto nového tokenu. Hodně lidí se nás také ptá na náš názor…

ONT je spojený s NEO blockchine a celkový počet tokenů je 1 000 000 000. Pojďme se tedy podívat, zda se vyplatí v těchto dnech/ hodinách investovat právě do tohoto instrumentu a jak vypadá technická stránka grafu.

Šest dní v řadě ONT roste a vykazuje známky pumpy, která může skončit bez varování. Naštěstí se nám vytvořila malá resistance H1 na úrovni 0,00032-34 BTC, která teď aktivně odolává dalším pokusům o proražení a může trochu napovědět, jak se bude trh chovat v následujících hodinách

Ontology-ONT/BTC

Právě selhání pod resistencí může poslat cenu zpět do nejbližšího supportu, který se nachází  na cenách 0,00016-18 BTC. Pokud cena zamíří na nižší hodnoty, bude jí v cestě stát ještě rostoucí trendová linie. Ovšem její překonání pravděpodobně spustí trvalý pokles, který se může zastavit právě v supportu.

Samozřejmě, daily svíce je silnější, než hodinová svíce. Nicméně, pokud by trh vykazoval známky, že ani H1 není schopná prorazit svojí resistanci, může skutečně nastat situace, kdy postupně každá H1 svíce nakonec srazí cenu tak hluboko, že idaily svíce rezignuje a v závěru dne zavře negativně. K takovému negativnímu závěru může dojít celkem rychle a snadno, pokud svíce překoná trendovou linku a v závěru dne budeme pod cenou
0,00029 BTC.

Ovšem pokud by trh dokázal překonat současnou resistanci,může pokračovat v růstu.  Pozor však na možnost vytvoření formace dvojitého vrcholu těsně nad resistancí!

Koupil bych si ONT?

Bohužel, i kdybych sám sebe dokázal přesvědčit k nákupu, tak by k tomu nedošlo za současné situace, neboť trh se již hodně rozběhl. Proto bych si počkal na nějakou hlubší korekci a nákup bych uskutečnil až poté, co by trh začal vykazovat známky ukončení korekce.

Mimochodem, je dobré si uvědomit, že pokud začne růst Bitcoin, tak to pravděpodobně srazí ONT dolů, neboť se díváme na graf ONT/BTC!!


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

 

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....