30.03.18 Technická analýza BTC/USD – Aktuálně po nočním propadu

Share This Post

Dnes začnu tím, co mne nejvíce zajímá a tím je reakce na Bitcoinu. Hladinu 6600 $ považuju za cenu, která se může stát retestem dna, na který dlouho čekáme. Mnoho lidí sleduje H1 nebo M30, ale musíme si uvědomit že zde rozhodují TF jako daily a weekly, protože to jsou TF, které zajímají institucionální hráče. A jenom ti přinesou do trhu velké investice. Co tedy ted potřebujeme? Potřebujeme silnou daily svíci. Nejlépe zelený pin bar.  Zítra by pak trh měl navázal na takový podnět a dál růst. Aby se dalo mluvit o skutečném ukončení sestupné seance  na Bitcoinu, musí se cena dostat nad hodnoty 9300-9500 $.

Aby mohl začít růst, potřebujeme:

1) H1 nic neznamená
2) Daily musí zavřít silně
3) situaci komplikuje silná weekly
4) silnou weekly můžou eliminovat jen 3 silné daily svíce (pátek, sobota, neděle)

Proto pokud teď 3 dny Bitcoin poroste a dokáže cenu zatlačit k hodnotám nad 8K (ideálně 8500 $) tak se vlastně změní silná weekly na slabou (weekly například na weekly pin bar) a to by znamenalo pozitivní signál na který by pravděpodobně zareagovala i širší investorská obec.

Podívejte se na graf ze dne 26.03.18 a jak vypadala situace, hlavně se zaměřte na zelenou připomínku ceny 6600 $

bitcoin H4 , dne 26.03.18

Zde je náhled dnešní situace s reakcí na predikovanou cenu 6600 $

Bitcoin DAILY

Vše důležité bylo již řečeno a je potřeba počkat na konec týdne, který nám dá konečnou odpověď na to, zda půjdeme níž nebo se již bude jednat o zónu, kterou trh respektuje i z delšího časového pohledu .

Dnes  bude situaci komentovat ještě kolega, který se v analýzách zaměřuje na detailnější záběr z pohledu H6 a H1. Uvidíme, zda se jeho predikce bude shodovat, nebo poskytne ještě širší pohled na vzniklou situaci.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

 

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...