30.03.18 Technická analýza LTC/USD – Bude to stačit na obrat?

Share This Post

V předchozí analýze jsem po průchodu ceny pod 120 $ uvedl, že další svíce negovala tento průchod a rozhodujícím faktorem bude třetí svíce, která buď podpoří další pokles, nebo růst. Dopadlo to tak, že svíce zavřela poměrně silně červeně a tím se podpořil další pokles až k hodnotě 109 $. Kdyby dnes do vývoje nezasáhla situace na Bitcoinu, tak by pokles trval až do supportu.

Zde je předchozí nerozhodná situace:

Litecoin H4

Samozřejmě že k dalšímu poklesu dojít může, ale teď se soustřeďme na to, jak vypadá situace aktuálně. O tom, kam se trh vydá v následujících hodinách, rozhodne především, jak se bude vyvíjet situace na Bitcoinu. Tam se dnes po ranní reakci rozhoduje, jestli  bude odraz od 9600 $ stačit k nastartování, krátkodobého růstu, nebo zda to byla pouze reakce způsobená, například, velkým nákupem.

Situace na LTC je velmi podobná situaci na BTC. Zde také máme ,,rozjetou,, silnou weekly svíci, kterou může oslabit pouze, pokud trh v následujících dnech začne posilovat

Aktuální graf H4

lITECOIN -H4-30.03.18

Zatím se zde nedá mluvit o změně situace. Dnes došlo pouze k impulzu, který musí trh potvrdit, nebo vyvrátit. Je zde sice náznak, že se něco děje, ale rozhodne až dnešní a zítřejší daily. Tedy pokud máte potřebu chytat každý záchvěv trhu v domění, že chytíte dno a pěkně si vyděláte, tak můžete dojít k hodně ztrátovému výsledku. Vždy je potřeba počkat, až se situace vyjasní a až nám trh dá jasnou odpověď -> ano nechci jít níže, nebo chci opět posilovat.

Pro malé TF bude v případě růstu rozhodující cena 132 $.

Pozor na končící měsíc !

Také nezapomínejme na končící měsíc. MN svíce se už moc nezmění, ale další měsíční svíce může částečně korigovat v prvních dnech poslední pokles končící MN svíce! Tento týden vlastně skončí až v dalším měsíci, tedy určitý UP se dá očekávat. Že by mohlo dojít na menší UP v příštím týdnu, zatím napovídá divergence RSI na weekly grafu (ale tato informace zatím není úplně platná, neboť svíce je pořád v pohybu).

Aktuální graf weekly situace

Litecoin weekly

Užívejte proto 4 dny nerušeného volna a počkejte si na příští týden. Možná vám kus trhu uteče, ale o tom to právě je. Chceme mít jistotu, nechceme ztráty, trhy tu budou stále a nic, opravdu nic vám neuteče, když teď nevstoupíte do trhu.
—————————————————————————————————-

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

 

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...