29.07.18 Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

V dnešnom dennom update altcoinov sa pozrieme na Cardano, IOTU, TRON, VeChain a Zilliqu. Až na jednu svetlú výnimku sú všetky spomínané kryptomeny v silnom Downtrende a preto od nich neočakávajte v najbližšej dobe žiadne zázraky.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano aj naďalej pokračuje v poklese pozdĺž Downtrend Line. Trh sa ju prakticky ani nepokúsil zdolať a rovno prišlo k poklesu pod support 2000 Satoshi. Čo bude ďalej? Ak nepríde k prelomeniu Trend Line ani na tomto supporte, tvorenom posledným LOW, Cardano padne až k 1600 Satoshi. Na tejto hodnote sa nachádza prvé výrazné ATH tohto altcoinu. A odtiaľ je to už iba kúsok na samé dno.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA konsoliduje pod rezistenciou 13000 Satoshi. A ako vidíte aj na indikátore RSI, jej prekročenie je dosť nepravdepodobné. V priebehu dneška by malo prísť k ďalšiemu poklesu k 11580 Satoshi a potvrdeniu aktuálneho trendu.

TRX/BTX

TRXBTC

TRON už niekoľko dní postupuje do strany popri hodnote 450 Satoshi. Avšak práve v tejto chvíli trh testuje MA200 a nečakám, že by sme ju dokázali pokoriť. Ak by nakoniec k tomu aj došlo, rast by pokračoval maximálne k 500 Satoshi, kde sa zároveň nachádza aj okraj obchodného kanála. Myslím, že sa ešte aspoň raz pozrieme k 400 Satoshi. Nevravím, že to bude okamžite, ale v priebehu najbližších dní je to vysoko pravdepodobné.

VEN/BTC

VENBTC

VeChain aj napriek tomu, že sme v silnom Downtrende, by mal v najbližších dňoch aspoň na chvíľku spomaliť, prípadne začať rásť. Indikátor RSI je už ako na dennom, tak aj na trojdňovom grafe v silno prepredanej oblasti a trh si už doslova pýta konsolidáciu. No stále sa bavíme iba o konsolidácii, pretože smer je jasne daný obchodným kanálom. Myslím, že pád k 10000 Satoshi tento coin neminie.

EDIT: Token VEN je už na Binance zalistovaný pod iným názvom a skratkou. Preto je aj vyššie uvedený graf neaktuálny. Pre ukážku pridávam graf z burzy HitBTC.

VENBTC

Na to, že som analyzoval týždeň starý graf, sadlo si to úplne presne. Konsolidácia k rezistencii 32000 Satoshi, čo je pravdepodobne HIGH a vraciame sa opäť ku klesaniu.

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa podobne ako aj ostatné altcoiny pokračuje v prepade. U tohto altcoinu sa dá očakávať pád k 780 Satoshi, kde dôjde k reakcii a postupnej konsolidácii. Či sa trh otočí práve tu, ťažko predpovedať. Kým neprelomíme Trend Line, myšlienky na rast sú v podstate bezpredmetné.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...

Napodobitelé Vitalika Buterina rozšiřují ETH phishing před The Merge

Humbuk kolem The Merge přilákal hejno podvodníků, kteří aktivně...

Burza Huobi odstraní Monero a další mince sloužící na ochranu soukromí

Kryptoměnová burza Huobi odstraní ze své platformy sedm různých...

Morehead: Bitcoinové rally je na ceste

Generálny riaditeľ investičnej spoločnosti Pantera Capital, Dan Morehead, v...

Komunita vyzývá roboty, kteří spamují krypto vlákna Twitteru

Twitter je platforma pro členy komunity, kde mohou diskutovat...