29.07.18 Technická analýza ZRX/BTC – Technická přestávka

Share This Post

ZRX se dlouhodobě pohybuje ve formaci symetrického trojúhelníku a po odrazu od horní TL je v současné době v korekci, která se může prodloužit až k úrovni 0.00012075 BTC. Zde se nachází silná reakční úroveň, která může korekci ukončit.

Daily trend …………………….UPtrend
Weekly trend…………………..UPtrend

Čistě technický coin reaguje přímo ukázkově jak na indikátory, tak na základní technické překážky. Swingové high ze dne 07.05.18 bylo vytvořeno po divergenci na indikátoru RSI. Zcela ukázkový obrat poslal cenu až k úrovni 0.00009791 BTC, ale nedosáhl přitom na spodní okraj trojuhelníkové formace.

ZRX/BTC

Je potřeba si uvědomit, že je konec měsíce a ve středu příští týden startuje nová MN svíce. Protože jsou poslední dva týdny pro ZRX negativní, tak se dá předpokládat, že první týden nového měsíce bude ve znamení poklesu, a to až k úrovni 0.00012075 BTC. Zde by trh mohl začít korigovat předchozí pokles a proto, že probíhající korekce je proti trendu, tak by to mohla být skvělá příležitost nakoupit za nižší cenu. Nákup by se měl uskutečnit pouze tehdy, pokud bude úroveň 0.00012075 BTC odmítnutá minimálně daily svící! 

Pokud následný UP vyvolaný touto reakční úrovní dokáže překonat horní okraj trojúhelníku, bude hlavní překážkou resistance v oblasti 0.00017090 BTC a pouze překonání této resistance podpoří pokračování růstu. Vzhledem k tomu, že se nacházíme v silném UPtrendu, bych se případné negativní reakce vyvolané úrovní resistance neobával, neboť trh pravděpodobně při první příležitosti uskuteční další pokus o její překonání.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Digitální kanadský dolar navzdory vysoké informovanosti nedokáže zapůsobit

Nedávná veřejná konzultace o iniciativě kanadské centrální banky v...

CFTC varuje kryptoburzy: „Binance je len začiatok“

Právna bitka medzi USA a kryptomenovou burzovou platformou Binance bola označená...

Návrh na restrukturalizaci thajské kryptoburzy Zipmex rozděluje věřitele

Thajská kryptoburza Zipmex, která se ocitla ve složité situaci,...

Vitalik Buterin: AI může překonat lidi jako „vrcholový druh“

Podle spoluzakladatele Etherea Vitalika Buterina má super pokročilá umělá...

750 milionů dolarů v kryptotokenech se do prosince dostane na trh

V prosinci má být odemčeno a uvedeno na trh...