29.07.18 Technická analýza ZRX/BTC – Technická přestávka

Share This Post

ZRX se dlouhodobě pohybuje ve formaci symetrického trojúhelníku a po odrazu od horní TL je v současné době v korekci, která se může prodloužit až k úrovni 0.00012075 BTC. Zde se nachází silná reakční úroveň, která může korekci ukončit.

Daily trend …………………….UPtrend
Weekly trend…………………..UPtrend

Čistě technický coin reaguje přímo ukázkově jak na indikátory, tak na základní technické překážky. Swingové high ze dne 07.05.18 bylo vytvořeno po divergenci na indikátoru RSI. Zcela ukázkový obrat poslal cenu až k úrovni 0.00009791 BTC, ale nedosáhl přitom na spodní okraj trojuhelníkové formace.

ZRX/BTC

Je potřeba si uvědomit, že je konec měsíce a ve středu příští týden startuje nová MN svíce. Protože jsou poslední dva týdny pro ZRX negativní, tak se dá předpokládat, že první týden nového měsíce bude ve znamení poklesu, a to až k úrovni 0.00012075 BTC. Zde by trh mohl začít korigovat předchozí pokles a proto, že probíhající korekce je proti trendu, tak by to mohla být skvělá příležitost nakoupit za nižší cenu. Nákup by se měl uskutečnit pouze tehdy, pokud bude úroveň 0.00012075 BTC odmítnutá minimálně daily svící! 

Pokud následný UP vyvolaný touto reakční úrovní dokáže překonat horní okraj trojúhelníku, bude hlavní překážkou resistance v oblasti 0.00017090 BTC a pouze překonání této resistance podpoří pokračování růstu. Vzhledem k tomu, že se nacházíme v silném UPtrendu, bych se případné negativní reakce vyvolané úrovní resistance neobával, neboť trh pravděpodobně při první příležitosti uskuteční další pokus o její překonání.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Bitcoinové velryby odmítají prodávat, zatímco cena BTC se zbavuje „euforie“

Bitcoinu 16. dubna hrozila nová místní minima, protože investoři...

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...