29.07.18 Technická analýza ZRX/BTC – Technická přestávka

Share This Post

ZRX se dlouhodobě pohybuje ve formaci symetrického trojúhelníku a po odrazu od horní TL je v současné době v korekci, která se může prodloužit až k úrovni 0.00012075 BTC. Zde se nachází silná reakční úroveň, která může korekci ukončit.

Daily trend …………………….UPtrend
Weekly trend…………………..UPtrend

Čistě technický coin reaguje přímo ukázkově jak na indikátory, tak na základní technické překážky. Swingové high ze dne 07.05.18 bylo vytvořeno po divergenci na indikátoru RSI. Zcela ukázkový obrat poslal cenu až k úrovni 0.00009791 BTC, ale nedosáhl přitom na spodní okraj trojuhelníkové formace.

ZRX/BTC

Je potřeba si uvědomit, že je konec měsíce a ve středu příští týden startuje nová MN svíce. Protože jsou poslední dva týdny pro ZRX negativní, tak se dá předpokládat, že první týden nového měsíce bude ve znamení poklesu, a to až k úrovni 0.00012075 BTC. Zde by trh mohl začít korigovat předchozí pokles a proto, že probíhající korekce je proti trendu, tak by to mohla být skvělá příležitost nakoupit za nižší cenu. Nákup by se měl uskutečnit pouze tehdy, pokud bude úroveň 0.00012075 BTC odmítnutá minimálně daily svící! 

Pokud následný UP vyvolaný touto reakční úrovní dokáže překonat horní okraj trojúhelníku, bude hlavní překážkou resistance v oblasti 0.00017090 BTC a pouze překonání této resistance podpoří pokračování růstu. Vzhledem k tomu, že se nacházíme v silném UPtrendu, bych se případné negativní reakce vyvolané úrovní resistance neobával, neboť trh pravděpodobně při první příležitosti uskuteční další pokus o její překonání.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...

Napodobitelé Vitalika Buterina rozšiřují ETH phishing před The Merge

Humbuk kolem The Merge přilákal hejno podvodníků, kteří aktivně...

Burza Huobi odstraní Monero a další mince sloužící na ochranu soukromí

Kryptoměnová burza Huobi odstraní ze své platformy sedm různých...

Morehead: Bitcoinové rally je na ceste

Generálny riaditeľ investičnej spoločnosti Pantera Capital, Dan Morehead, v...

Komunita vyzývá roboty, kteří spamují krypto vlákna Twitteru

Twitter je platforma pro členy komunity, kde mohou diskutovat...