29.09.18 Technická analýza BAT/BTC – Čekání na průraz

Share This Post

BAT konsoliduje v trojúhelníkové formaci a pouze čekáme, kterou stranu si vybere. Vzhledem k situaci na Bitcoinu je pravděpodobnější průraz směrem UP. Bohužel cesta nahoru nebude úplně snadná, spousta vrcholů tvoří drobné resistance které bude nutné překonat. Asi nejtěžší překážkou bude úroveň 0.00003200 BTC tvořící hlavní resistanci.

Daily trend………………………downtrend
weekly trend ………………….downtrend

Úplně první překážku tvoří samozřejmě samotná formace trojúhelníku a jako překážka číslo 2 se nabízí předchozí high 0.00002717 BTC. Toto high může cenu srazit zpět do trojúhelníku. Jak tedy tušíte, tak proražení trojúhelníku pravděpodobně potvrdí překonání tohoto high.

V případě, že by high 0.00002717 BTC vytvořilo korekci, tak by se cena neměla vrátit zpět do formace. To by pak bylo falešné proražení formace a mohl by následovat strmý pád k low 0.00002056 BTC. Může však nastat situace, kdy high 0.00002717 BTC sice srazí cenu do korekce, ale ta se zastaví o hranu trojúhelníku. To by pak byla dobrá příležitost vstoupit, nicméně klíčovou úrovní je 0.00002900 BTC. Zde bych v případě selhání uzavřel polovinu pozice, naopak pokud tato úroveň propustí cenu tak můžeme počítat s tím, že trh pravděpodobně otestuje resistanci v úrovni 0.00003200 BTC. Překonání této resistance povzbudí trh k dalšímu růstu, selhání pak vrátí cenu minimálně do oblasti současného trojúhelníku.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....