29.09.18 Technická analýza TRX/USD – Přeskočí Tron do fáze růstu?

Share This Post

Konec týdne vypadá velmi pozitivně, nezapomínejme ale na limit Bitcoinu. Ten by se mohl projevit už v úrovni resistance 7000-7200 $. Já vím, pořád to připomínám, ale je skutečně potřeba tuto resistanci vnímat jako určitý strop, společně se silným supportem v úrovni 6200 $.

Připomínám to především proto, že mnoho z vás neustále hledá vstupy na time frame M5, M30 atd. Pokud se vám povede najít vstupní pravděpodobnost a vstoupíte do trhu, tak s rostoucí cenou vás začne ovládat euforie. Proto je dobré si to při každé analýze připomenout, M30 totiž trh neovládá! Na takových TF se ve většině případů trimují vstupy vzniklé z vyšších TF.

Tron postupem času získává na vážnosti, velmi dobré fundamentální zprávy můžou přispět k růstu ceny. Zatím však vypadá růst velmi limitovaně. Navíc aktuálně TRX konsoliduje okolo úrovně 0.021 $. Daily začíná postupně zpomalovat tlak medvědů, a pokud překoná lokální TL, tak se může cena dostat až k silné úrovni 0.038 $.

Konsolidační pásmo TRX je vlastně trojúhelník a proto se cyklické fáze stále zkracují. Existuje také možnost dalšího oslabení, ale v případě proražení TL bude mít trh pravděpodobně snahu dál posilovat. Po proražení TL zde bude ještě další překážka v podobě předchozího daily swing high v úrovni 0.028 $. Zde by mohl vzniknout krátký pull back, který korekčně vrátí cenu k TL.

V případě, že se tak opravdu stane, tak by se dalo vstoupit již na TL do longu, tento by se pak dal držet k úrovni 0.032037 $. Zde bych počkal na reakci trhu, zaváhání může opět vytvořit korekci, proto bych v úrovni 0.032037 $ prodal půlku pozice. Celkově by se trh mohl dostat až k resistanci 0.038-0.039 $, zde bude opět záležet, co trh udělá. Překonání resistance 0.039 $ povede k podpoře býků, naopak selhání může vrátit cenu k současnému low 0.016 $.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....