30.10.18 Technická analýza LTC/USD – Litecoin zatím stále v sestupné formaci

Share This Post

Pro Litecoin je tento měsíc skutečně velmi negativní a mnoho lidí již tento coin zavrhlo. Já tak radikální nejsem a stále nějaké LTC vlastním i za cenu drobné ztráty. Cena 49-50 $, na které se teď LTC obchoduje, se již nachází pod vlivem vzdáleného supportu. Proto by další pokles nemusel být tak dramatický jako v předchozích týdnech. Samozřejmě počítám s krátkodobým otestováním silného supportu v úrovni 45 $, nicméně bude záležet také na tom, jak dopadne Bitcoin.

Daily trend……………………… downtrend
Weekly trend……………………downtrend

Zatím Litecoin velmi pomalu klesá a vytváří klesající klín, jehož nejužší bod dosahuje pouze k úrovni 40 $. Myslím si však, že za současné situace nedosáhne cena tak hluboko.

Situace zatím náhlý obrat nesignalizuje, ale cena 45 $ by mohla vyvolat menší korekci proti trendu. Tato korekce by mohla otestovat úroveň 56-57 $. Vzhledem k tomu, že Bitcoin do konce měsíce pravděpodobně už moc oslabovat nebude, tak ani u LTC nečekám dramatický výprodej. Může sice otestovat support v úrovni 45 $, ale následně čekám spíše již zmíněné postupné posilování ceny a návrat do oblasti horního okraje formace. Přesto si nemyslím, že by se LTC mohl dostat přes 80 $, na to zatím není potřebná fundamentální podpora. Pokud by však Bitcoin začal v následujícím měsíci posilovat, tak věřím, že se LTC k zmiňované úrovni 80 $ může vrátit. Otázkou však zůstává, zda bude mít Bitcoin dostatečnou podporu, aby se dokázal dostat k úrovni 7000 $ a případně i dál.

Pokud se však Litecoin zasekne v úrovni 56 $, tak bude reálně hrozit, že místo dalšího posilování začne konsolidovat. To ovšem není zas tak špatná varianta, neboť konsolidace pomůže oslabit silný downtrend.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...