30.05.18 Technická analýza LTC/USD – Začátek něčeho nového?

Share This Post

Trh Bitcoinu otestoval 28.05. sílu prvního supprotu v úrovni 7200 $, který nevydržel tlak medvědů a včerejší růst byl reakcí na tento předchozí průraz. Včera jsem napsal, že se v případě dalšího růstu můžeme ještě několikrát vracet právě na úroveň supportu 7200 $, že tato úroveň bude pravděpodobně ještě ,,testována,, protože tlak medvědů byl za poslední týdny poměrně silný.

Na pohyby Bitcoinu samozřejmě reagují také altcoiny a proto i dnes opět klesáme, ale dnešní daily je ještě v pohybu a není proto snadné říct, že situace je jednoznačně down a zítra bude pokračovat výprodej z posledních dnů. Já dnešní pokles vidím právě jako opakovaný test úrovně 7200 $ a je potřeba stále ještě vyčkat, jak test dopadne. Také se může stát, že dnešní daily se supportu nedotkne, test nebude platný a úroveň 7200 $ bude testována až zítra.

Litecoin se také vrací na cenu podpory 115 $ uvnitř supportu. Zde bude záležet na tom, jestli dnešní tlak dokáže cenu udržet nad 115 $. Samozřejmě jestli podpora selže, opět také záleží na tom, co udělá Bitcoin. Dnešní sitace se od včereška vlastně nezměnila, stále čekáme, zda support udrží cenu v oblasti kolem ceny 115 $.

Litecoin – daily

Hlavní bude tedy udržet dnešní daily nad úrovní 115 $, pokud by se trh v závěru dne propadl pod úroveň podpory na Bitcoinu 7200 $ a na LTC 115 $, tak se nedá vyloučit oslabování i v dalších dnech. Naopak pokud tyto ceny obou trhů tlak medvědů vydrží, tak by se v dalších dnech mohl trh spíše regenerovat v podobě konsolidací anebo mírného růstu. Odrazem by mohla vzniknout formace dvojité dno, ovšem její neckline je poměrně vysoko. Trochu nenápadně vypadá divergence na RSI, která může naznačovat pomalý konec oslabování. Také nesmíme zapomínat, že nám končí měsíc a to bývá na trzích většinou celkem nuda!


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?
Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.

Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Výnosy kryptoměn souvisejících s AI vzrostly po spuštění ChatGPT až o 41 %

Nedávná studie provedená výzkumníky z Blockchain Research Lab v Hamburku...

Obtiažnosť ťažby bitcoinu dosiahla historické maximum

Obtiažnosť ťažby bitcoinu (BTC) sa 31. mája navýšila a...

Binance školila českých policajtov a prokurátorov v Prahe

Spoločnosť Binance usporiadala v minulom týždni sériu seminárov pre...

Nový štandard prevádza NFT z Etherea do blockchainu bitcoinu

NFT bola dlho doména primárne blockchainu Etherea. Ale ako...

CZ: Nemôžete si len tak kúpiť banku a urobiť ju crypto-friendly

Changpeng "CZ" Zhao, generálny riaditeľ obľúbenej kryptomenovej burzy Binance...