30.07.18 Technická analýza TRX/USD – Kdy se dočkáme býčího trhu?

Share This Post

Tron na sebe nejdříve přitáhl silně pozornost a na základě dunících tamtamů se hodně lidí nechalo zlákat k nákupu tohoto aktiva v přesvědčení, že to je právě ten coin, který zajistí obchodníkům velmi bohaté důchody. Možná jo možná ne, právě takové to je na burze, nicméně TRX se stále potácí na tenké linii supportu a pokud by se propadl pod tuto oblast, tak to asi nebude pěkný pohled. Je to jako u XRP. Ten také dlouhodobě testuje úroveň supportu a není jisté, jestli je to dno nebo jestli propadne a otestuje další support. Stejně to má TRX.

Já jsem toho názoru že každý takový projekt, at už je sebelepší, si musí svojí pozici zasloužit tím, že ustojí tlak trhu. Nejde jen tak přijít a zvítězit. Chce to historii. TRX je bezesporu kvalitní projekt, ale musí ustát tlak konkurence. A zatím se snaží, to je fakt. Ale nejhorší je, že i když Bitcoin roste. tak většina trhu zůstává v oblasti silného supportu.

Stejně tak TRX. Víme, že většinou zbytek trhu následuje BTC, ale právě ta nečinnost posledních týdnů na altcoinech je poněkud strašidelná pro jejich další vývoj. Co když se BTC začne opět vracet pod 6000 $? Co udělají altcoiny? Budou opět jen nečinně přihlížet ? Myslím, že ne. A to bude ta zkouška a poslední úder trhu.

A kam by se v takovém případě propadl TRX? Pravděpodobně by otestoval úroveň 0.02056879 $. Podle mě by to byl jen krátký falešný průraz pod support k této úrovni s následným návratem do supportu. Takový pohyb lze považovat za falešný a následný návrat do supportu by potvrdil konec medvědího tlaku (důvěrně tomu říkám poslední křeč).

TRX

Nicméně, TRX bude mít vyhráno až poté, co se vrátí nad support a zde začne konsolidovat. Samotnou konsolidací se následně začne stahovat pásmo downtrendu, až nakonec dojde k přetočení v UPtrend a teprve potom začne TRX nabírat zisky a psát novou kapitolu býčího trendu. Po úspěšném návratu nad support musí nastat bud konsolidace nad supportem mezi úrovní supportu 0.043 $ a 0.058 $ a teprve následné překonání úrovně 0.058 $, nebo návrat nad support s přímým otestováním 0,0058 $. Každopádně, pokud se trh dostane nad 0.058 $ a udrží si toto pásmo, tak by to mohl být prvním dobrý signál pro postupnou změnu trendu.

Pozor stále je TRX v silném Downtrendu! Proto každý pohyb UP je pouze korekce.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...