31.07.18 Technická analýza BTC/USD – Testujeme podporu býků

Share This Post

Již v předchozí analýze Litecoinu jsem zmínil, že dnes je konec měsíce a proto, že Bitcoin prorazil tento měsíc resistanci v úrovni 7500-7700 $, se dal dnes očekávat technický návrat do této oblasti. Čistě po stránce techniky se Bitcoin chová zcela standardně tak, jak by se dalo očekávat. Trh překročil oblast resistance a dříve nebo později si takovou událost ověří tím, že se na S/R vrátí a otestuje tuto oblast z druhé strany a to se právě dnes stalo. Nicméně, zatím je dnešní daily stále v pohybu a tak je ještě brzy na předčasné soudy o úspěšném otestování supportu.

Daily trend ………………….. UPtrend
Weekly trend ……………….. Downtrend

V době psaní této analýzy se Bitcoin obchoduje za 7760 $ a díky dnešní korekci zaznamenává ztrátu 3% za uplynulých 24h.

Bitcoin – H6

Support má jedno skryté tajemství. Jedná se o high předchozího měsíce – 7771 $. Tím se násobí tato oblast jako silný support.

Bitcoin M30

Když se pak podíváme na M3,0 tak je zde jistý malý náznak toho, že v následujících hodinách by se BTC mohl vrátit do oblasti 8000 $, kde se nachází M30 resistance. V závěru dne bych ovšem opět očekával návrat k high předchozího měsíce 7771 $. Ve střednědobém náhledu se návratem k supportu vytvořila formace vlajka, která většinou signalizuje pokračování ve směru trendu.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...

Peněženky s USDC stablecoiny vzrostly v roce 2023 o 59 %

Počet peněženek obsahujících minci USDC v hodnotě alespoň 10...

Zlato na steroidech? Korelace bitcoinu a zlata v roce 2023

Korelace mezi bitcoiny a zlatem se během roku 2023...