31.07.18 Technická analýza LTC/USD – Litecoin zůstává v komfortní zóně

Share This Post

Dnes je poslední den měsíce a velmi mnoho věcí se ještě může změnit, Bitcoin nám trochu oslabuje, ale zatím není důvod k panice, po technické stránce se dnes rozhodně dal očekávat návrat k supportu otázkou je kde bude otevírat daily 01.08.18.

Btw/ nasledovat bude analýza Bitcoinu – IXOYE je nemocný, dnes to za něj vezmu já

Litecoin poslušně zůstává v oblasti trojúhelníku a zatím patrně čekáme i zde na to, jak dopadne Bitcoin na supportu. Pokud by prorazil třeba v noci zpět pod support, tak to nebude moc dobré, protože by se tím mohla uzamknout cesta pro další UP. Osobně si myslím, že se pod support zatím nechystá a proto neočekávám ani u Litecoinu nějaký zásadní zvrat v nastalé situaci.

Litecoin-H6

Samozřejmě, propadnutí BTC pod support je pro LTC s velkou pravděpodobností jízdenka k hodnotám okolo 60 $, nicméně, takový scénář se zatím neočekává. Musíme si především počkat na zítřejší daily a teprve pak si bude možné vytvořit aspoň nějakou představu o tom, co by se mohlo na LTC v následujících týdnech odehrávat. Zatím je to 50/50 – ne z neznalosti trhu, ale díky právě končícímu měsíci.

Na Litecoinu se dá očekávat opatrný návrat do středu formace k úrovni 84 $. Nezapomínejme ovšem na holý fakt a to, že jsme stále v downtrendu a pohyb UP nemusí být ani rychlý a dokonce vůbec nemusí dosáhnout horní úrovně resistance 91 $ tvořící pomyslnou hranici trojúhelníku.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...

Napodobitelé Vitalika Buterina rozšiřují ETH phishing před The Merge

Humbuk kolem The Merge přilákal hejno podvodníků, kteří aktivně...

Burza Huobi odstraní Monero a další mince sloužící na ochranu soukromí

Kryptoměnová burza Huobi odstraní ze své platformy sedm různých...

Morehead: Bitcoinové rally je na ceste

Generálny riaditeľ investičnej spoločnosti Pantera Capital, Dan Morehead, v...

Komunita vyzývá roboty, kteří spamují krypto vlákna Twitteru

Twitter je platforma pro členy komunity, kde mohou diskutovat...