31.07.18 Technická analýza LTC/USD – Litecoin zůstává v komfortní zóně

Share This Post

Dnes je poslední den měsíce a velmi mnoho věcí se ještě může změnit, Bitcoin nám trochu oslabuje, ale zatím není důvod k panice, po technické stránce se dnes rozhodně dal očekávat návrat k supportu otázkou je kde bude otevírat daily 01.08.18.

Btw/ nasledovat bude analýza Bitcoinu – IXOYE je nemocný, dnes to za něj vezmu já

Litecoin poslušně zůstává v oblasti trojúhelníku a zatím patrně čekáme i zde na to, jak dopadne Bitcoin na supportu. Pokud by prorazil třeba v noci zpět pod support, tak to nebude moc dobré, protože by se tím mohla uzamknout cesta pro další UP. Osobně si myslím, že se pod support zatím nechystá a proto neočekávám ani u Litecoinu nějaký zásadní zvrat v nastalé situaci.

Litecoin-H6

Samozřejmě, propadnutí BTC pod support je pro LTC s velkou pravděpodobností jízdenka k hodnotám okolo 60 $, nicméně, takový scénář se zatím neočekává. Musíme si především počkat na zítřejší daily a teprve pak si bude možné vytvořit aspoň nějakou představu o tom, co by se mohlo na LTC v následujících týdnech odehrávat. Zatím je to 50/50 – ne z neznalosti trhu, ale díky právě končícímu měsíci.

Na Litecoinu se dá očekávat opatrný návrat do středu formace k úrovni 84 $. Nezapomínejme ovšem na holý fakt a to, že jsme stále v downtrendu a pohyb UP nemusí být ani rychlý a dokonce vůbec nemusí dosáhnout horní úrovně resistance 91 $ tvořící pomyslnou hranici trojúhelníku.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Cena bitcoinu nad 20 000 USD vytváří FOMO s 620 000 novými BTC peněženkami

Nárůst ceny Bitcoinu nad 20 000 USD ve druhém...

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...