31.08.18 Denný update vývoja altcoinov – EOS, LSK, TRX, NEO, ZIL

Share This Post

Altcoiny sa pomaličky vracajú k rastu, ale bude tento rast trvalejší? Ťažko posúdiť, ak berieme altcoiny do úvahy ako celok. No na jednotlivých sa to posúdiť dá a vyzerá  to všelijako.

EOS/BTC

EOSUSD

EOS začal znovu rásť, ale…. Keď sa pozrieme na graf je vidieť, že v ceste mu stojí silná pohyblivá rezsitencia MA200 a v rovnakých miestach na dennom grafe sa nachádza MA55. Zároveň aj indikátor RSI sa už približuje k hodnote 70. Z toho všetkého mi vzchádza iba jedno. EOS ani tentokrát nezdolá MA200 a odrazí sa od nej.

LSK/BTC

LSKBTC

LISK sa síce dostal pod support 6700 Satoshi, no narazil na ďalší, ešte silnejší a tým je MA200. Tu došlo k odrazu a ideme znova UP. V týchto chvíľach sa trh na chvíľu zasekol pod MA55, ale myslím, že nepotrvá dlho a znova sa pohneme k 8000 Satoshi.

TRX/BTC

TRXBTC

Na TRONe prebehla žiaduca korekcia poklesom ceny k 350 Satoshi a teraz môžme opäť začať rásť k silnej rezsitencii 400 Satoshi. Prelomiť ju nebude vôbec jednoduché, nakoľko práve na tejto hodnote trh ragoval asi najčastejšie v svojej histórii. Navyše sa z vrchu začína do cesty zamotávať aj MA200.

NEO/USD

neoBTC

NEO doslova odmietlo šancu na ďalší rast a otočenie trendu. A tak môžme na formáciu 123 v tejto chvíli zabudnúť a všimnúť si, čo nám trh týmto odmietnutím naznačil. Na grafe sa  vytvorilo nové vyššie High. Čo to znamená? Je to začiatok tvorenia sa vzrastajúceho klinu. A ako všetci dobre vieme, vznik takejto formácie na konci Downtrednu znamená jeho pokračovanie. Takže trh môže ešte chvíľku rásť, no v konečnom dôsledku to bude znamenať prudký pád.

ZIL/BTC

ZILBTC

Rovnaký scénar ako na NEO, môžme pozorovať aj na Zilliqe. Odmietnutie prekonania Neckline, ale zároveň vytvorenie nového vyššieho High a vyššieho LOW. Neveští to nič dobré a v blízkej dobe budeme pravdepodobne svedkami ďalšieho prepadu.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....