31.08.18 Denný update vývoja altcoinov – EOS, LSK, TRX, NEO, ZIL

Share This Post

Altcoiny sa pomaličky vracajú k rastu, ale bude tento rast trvalejší? Ťažko posúdiť, ak berieme altcoiny do úvahy ako celok. No na jednotlivých sa to posúdiť dá a vyzerá  to všelijako.

EOS/BTC

EOSUSD

EOS začal znovu rásť, ale…. Keď sa pozrieme na graf je vidieť, že v ceste mu stojí silná pohyblivá rezsitencia MA200 a v rovnakých miestach na dennom grafe sa nachádza MA55. Zároveň aj indikátor RSI sa už približuje k hodnote 70. Z toho všetkého mi vzchádza iba jedno. EOS ani tentokrát nezdolá MA200 a odrazí sa od nej.

LSK/BTC

LSKBTC

LISK sa síce dostal pod support 6700 Satoshi, no narazil na ďalší, ešte silnejší a tým je MA200. Tu došlo k odrazu a ideme znova UP. V týchto chvíľach sa trh na chvíľu zasekol pod MA55, ale myslím, že nepotrvá dlho a znova sa pohneme k 8000 Satoshi.

TRX/BTC

TRXBTC

Na TRONe prebehla žiaduca korekcia poklesom ceny k 350 Satoshi a teraz môžme opäť začať rásť k silnej rezsitencii 400 Satoshi. Prelomiť ju nebude vôbec jednoduché, nakoľko práve na tejto hodnote trh ragoval asi najčastejšie v svojej histórii. Navyše sa z vrchu začína do cesty zamotávať aj MA200.

NEO/USD

neoBTC

NEO doslova odmietlo šancu na ďalší rast a otočenie trendu. A tak môžme na formáciu 123 v tejto chvíli zabudnúť a všimnúť si, čo nám trh týmto odmietnutím naznačil. Na grafe sa  vytvorilo nové vyššie High. Čo to znamená? Je to začiatok tvorenia sa vzrastajúceho klinu. A ako všetci dobre vieme, vznik takejto formácie na konci Downtrednu znamená jeho pokračovanie. Takže trh môže ešte chvíľku rásť, no v konečnom dôsledku to bude znamenať prudký pád.

ZIL/BTC

ZILBTC

Rovnaký scénar ako na NEO, môžme pozorovať aj na Zilliqe. Odmietnutie prekonania Neckline, ale zároveň vytvorenie nového vyššieho High a vyššieho LOW. Neveští to nič dobré a v blízkej dobe budeme pravdepodobne svedkami ďalšieho prepadu.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...