750 milionů dolarů v kryptotokenech se do prosince dostane na trh

Share This Post

V prosinci má být odemčeno a uvedeno na trh přibližně 750 milionů dolarů digitálních aktiv.

Mezi projekty, které uvolňují uzamčené tokeny, bude decentralizovaná burza dYdX uvolňovat největší množství. Očekává se, že v prosinci bude odemčeno 150 milionů tokenů, které jsou určeny pro investory, zakladatele a zaměstnance. Tyto tokeny mají aktuálně hodnotu téměř 500 milionů dolarů na současných tržních cenách.

Původně měly být tokeny vydávané dYdX uvolněny v únoru. Nicméně v lednu burza oznámila, že uzamčení bude prodlouženo. Namísto původního data uvolnění jsou nyní tokeny naplánovány k odemčení 1. prosince 2023 v 00:00 UTC. Po původním datu odemčení v prosinci firma odemkne další tokeny mezi rokem 2024 a červnem 2024.

Další odemykání tokenů

Nejen dYdX bude brzy uvolňovat své tokeny. Podle sledovače tokenu Token Unlocks má být na síti Ethereum layer-2 Optimism odemčeno 24 milionů tokenů Optimism (OP), což odpovídá přibližně 41 milionům dolarů, a to 30. listopadu.

Kromě dYdX a Optimism uvolní decentralizovaný finanční protokol 1inch Network kolem 1. prosince přibližně 98 milionů tokenů 1inch (1INCH). Hodnota těchto tokenů činí asi 33 milionů dolarů..

Mezitím projekt Aptos, pracující na blockchainu s konsensuem proof-of-stake, také patří mezi projekty, které v prosinci uvolní značné množství tokenů. Data od Token Unlocks ukazují, že 12. prosince Aptos odemkne téměř 25 milionů tokenů Aptos (APT).

Related Posts

Bitcoin se blíží 60 000 USD po 3,7% denním zisku

Bitcoin vzrostl o 3,79 % za posledních 24 hodin...

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...