Kupci bitcoinů nedávají medvědům žádný manévrovací prostor

Share This Post


Informace z Cointelegraph Markets Pro a TradingView ukázaly na typicky stabilní víkend, ačkoliv klasická volatilita, tedy větší fluktuace cen, teprve začínala před týdenní uzávěrkou

Bitcoin má připravenou půdu pro cenový růst

Populární obchodník a analytik Credible Crypto, který sledoval kupce absorbující jakékoli objemy prodeje poblíž místních maxim, aktuální situaci komentoval velmi pozitivně. 

Spolu s otevřeným úrokem (OI) na trzích s deriváty, který zůstává nízký, a spotovou poptávkou, jež zůstává stabilní, by mohla být připravena půda pro další pohyb výše.

„Celkově si myslím, že poklesy zde mohou být ještě mělčí, než se původně očekávalo kvůli nedostatku OI k vyvolání liq flush a jasné spotové poptávce, kterou vidíme na těchto úrovních,“ stálo v části příspěvku na X (dříve Twitter) .

„Máme nějaké potenciální likvidace nad 38 000 a některé pod 37,5 000, ale množství otevřených pozic je zde relativně nízké – takže neočekáváme velkou volatilitu v obou směrech až do našeho proražení, pokud se spotové toky dramaticky nezmění.“

Graf údajů o trhu bitcoinových burz. Zdroj: Credible Crypto/X

Uživatel Credible Crypto dospěl k závěru, že ani jeho předchozí prognóza návratu k 36 900 USD – což je jen 2,1% pokles oproti aktuální spotové ceně – se nemusí splnit.

Klíčové nastavení Ichimoku

Stejně nadšený byl také kolega komentátor trhu Titan of Crypto.

V analýze, která využila indikátor Ichimoku Cloud, Titan of Crypto zachytil čisté prolomení svých klíčových komponent ve vzácné události pro týdenní graf bitcoinů.

Zaostávající rozpětí Ichimoku, Chikou — měřený před 26 týdny — byl nyní jak nad cenou, tak na vrcholu Kumo Cloud. Spolu s Tenkan-sen a Kijun-sen, které ukazují obnovený vzestupný trend, vypadala situace velmi slibně pro pokračování vzhůru, uzavřel Titan of Crypto.

„Co se týče pohybu cen, věnujte pozornost posledním dvěma týdenním svíčkám. Stíny naznačují, že býci zase útočí,“ shrnul.

„Momentum jde nahoru, BTC čeká cena 39 300 USD.“

BTC/USD 1-týdenní graf se zvýrazněnými funkcemi Ichimoku Cloud. Zdroj: TradingView

Related Posts

Bitcoin se blíží 60 000 USD po 3,7% denním zisku

Bitcoin vzrostl o 3,79 % za posledních 24 hodin...

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...