[OFICIÁLNE] MINI Kurz ZDARMA pre všetkých + veľký trial Giveaway!

Share This Post

Vážení čitatelia. Vrámci našich nášho programu kurzov obchodovania sme sa s našimi tradermi rozhodli vytvoriť pre vás špeciálny MINI Kurz. Počet účastníkov je neobmedzený. Predstavia sa vám Matúš a Tomáš, obchodníci, ktorí majú naše kurzy na starosti. Naučia vás niečo o kryptomenách a budú odpovedať na otázky.

Kedy kurz začne?

MINI Kurz začne v nedeľu 10.2.2019 o 10:00.

Kde sa môžem pripojiť?

Platformu zvolíme v závislosti na počet ľudí, ktorí sa prihlásia. Bližšie informácie doplníme.

Ako sa môžem zúčastniť?

Dôležité!!!

Aby ste sa mohli zúčastniť kurzu, musíte sa prihlásiť. Ak máte záujem, pokračuje na túto stránku, prípadne kliknite na tlačidlo:

PRIHLÁSIŤ SA NA KURZ

Ale pozor! Máme tu ešte giveaway.

STANDARD trial GIVEAWAY v sobotu o 18:30

V sobotu večer sa udeje giveaway, vrámci ktorého rozdáme 30 FREE členstiev na MINI Kurz a zároveň 30 STANDARD trial členstiev. Viac info. tu:

MINI kurzy

Related Posts

Hackeři zasáhli OpenAI přes oblíbenou open source knihovnu

OpenAI potvrdila bezpečnostní incident, který souvisí s rozsáhlým útokem na open source ekosystém.

Elon Musk usiloval o absolutní kontrolu nad OpenAI a navrhoval spojení s Teslou

Sam Altman, spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti OpenAI, předstoupil v úterý před federální porotu v kalifornském Oaklandu.

Napětí kolem Íránu opět roste, cena ropy zůstává nad 100 dolarama

Ceny ropy na začátku týdne prudce vzrostly. Důvodem je ostrá reakce amerického prezidenta Donalda Trumpa, který označil íránskou odpověď na americký mírový návrh za „zcela nepřijatelnou“.

Elon Musk potvrdil zahájení masové výroby autonomního Tesla Cybercabu

Společnost Tesla zahájila ve své továrně Gigafactory Texas masovou výrobu autonomního robotaxi s názvem Cybercab.

Akcie na nová maxima vyhnalo FOMO, tvrdí Barclays

Akciové trhy se podle analytiků Barclays dostávají na nová maxima především kvůli FOMO, tedy strachu investorů z toho, že propásnou další růst.

Podíl Googlu ve SpaceX může mít brzy větší hodnotu než většina firem na světě

Když Google před více než deseti lety poprvé investoval do vesmírné společnosti Elona Muska, byla to odvážná sázka na satelitní internet a snímkování Země.