17.12.19 Update altcoinov – IOTA, DASH, XRP

Share This Post

Zdravím všetkých traderov a čitateľov trading11.com. Na úvod dnešnej analýzy sa už tradične pozrieme na Bitcoin. Konečne sa na trhu udial väčší pohyb a dnes sa nám naskytlo niekoľko dôležitých obchodných príležitostí. Na BitMexe bolo zaujímavé sledovať short hneď na niekoľko altcoinov. Bitcoin potrebuje ďalší pokles a počkal by som zatiaľ na 6 200 USD. XRP/BTC –…

Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

Already a member? Přihlaste se zde

Related Posts

Bitcoin vyskočil nad 64 000 USD po slabší inflaci v USA

Bitcoin po zveřejnění červnové inflace v USA krátce vystoupal nad 64 000 USD. Index spotřebitelských cen klesl meziměsíčně o 0,4 %, což byl největší pokles od dubna 2020. Obchodníci ale upozorňují, že cena stále naráží na důležitý odpor.

Tři američtí politici nakoupili akcie SpaceX krátce po rekordním IPO

Tři členové Sněmovny reprezentantů USA koupili akcie SpaceX krátce po rekordním vstupu firmy na burzu. Nákupy přitahují pozornost hlavně kvůli načasování a vazbám společnosti na americkou vládu.

Bitcoin narazil u 64 000 USD. Přijde obrat už na podzim?

Bitcoin po týdenní uzávěrce oslabil k 62 500 USD a oblast kolem 64 000 USD zůstává krátkodobou překážkou. Trh sleduje inflaci v USA, vystoupení Kevina Warshe k politice Fedu i napětí mezi USA a Íránem.

Polymarket chce v USA nabídnout obchodování na marži

Predikční platforma Polymarket podniká další krok k rozšíření svých služeb na americkém trhu. Její přidružená společnost Coming Home GBA LLC podala u americké National Futures Association žádosti, které by platformě otevřely cestu k obchodování na marži.

Elon Musk představil Grok 4.5. Nový model má konkurovat OpenAI i Anthropicu

SpaceXAI představila nový jazykový model Grok 4.5, který má podle firmy posunout její AI nástroje blíže k nejužší světové špičce.

Velké americké banky sázejí na další růst akcií SpaceX

Akcie společnosti SpaceX získaly po skončení 25denního klidového období po primární veřejné nabídce výraznou podporu od velkých bank.