Šťastný nový rok! – Vítejte v nové dekádě – Na co se můžeme těšit?

Share This Post

Jménem celého Kryptomagazínu i Trading11 teamu vám co nejsrdečněji přejeme Šťastný nový rok! Ať je alespoň tak dobrý, jako byl ten minulý a ať se vám v něm daří. Čeká nás skvělých 366 dní nové dekády. Začíná nová éra.

Žijeme v jednom z nejzajímavějších období lidské historie. Rozvoj technologií nás posouvá vpřed a my, obyčejní lidé, jsme stále schopni využívat nejmodernější výdobytky této doby. Ať už jsou to kryptoměny nebo smartphony, sociální sítě, živé streamování obrazu… To všechno jsou věci, které ještě před deseti lety znal jen málokdo.

Kdo ví, jak tato dekáda skončí? Co všechno nám přinese? Bude stejně pozitivní?

Co můžeme očekávat ve dvacátých letech 21. století?

Pravděpodobně můžeme očekávat další větší krizi. Ta nás v desátých letech 21. století minula. Kryptoměny konečně vyjdou na výsluní a začnou se masově využívat (doufejme, že nakonec zvítězí Bitcoin a ne třeba nějaká Libra). Lidé se ještě více propojí s digitálními technologiemi. Je dost možné, že se masově rozšíří nový druh digitálního zařízení, které nás napojí na internet.

Země třetího světa budou pokračovat ve svém vzestupu z chudoby. Čína předčí EU a možná i US a stane se nejsilnější ekonomikou na světě. Indie a další lidnaté země světa ji budou následovat. Psychodelické látky se po 60 letech zbytečné cenzury začnou konečně využívat v psychologii a vyléčí nás z deprese a závislosti.

A to vše bude pouze špička ledovce. Doufejme, že lidstvo bude pokračovat ve svých ekologických aktivitách a naučíme se méně škodit naší planetě. Doufejme, že se konečně dočkáme komerčních letů do vesmíru. Doufejme, že nás nepřekvapí třetí světová válka, supervirus nebo nějaká jiná pohroma.

Doufejme, že se dvacátá léta zapíší do historie jako průlomová dekáda.

Chcete do ní vstoupit tou správnou nohou? Najděte si ta správná novoroční předsevzetí! Taková, která budete schopni dodržet. Pomůže vám v tom náš článek:

Rok 2019 končí – Čo by ste v ňom zmenili? – Vymyslite si tie SPRÁVNE novoročné predsavzatia

Related Posts

Akcie na nová maxima vyhnalo FOMO, tvrdí Barclays

Akciové trhy se podle analytiků Barclays dostávají na nová maxima především kvůli FOMO, tedy strachu investorů z toho, že propásnou další růst.

Podíl Googlu ve SpaceX může mít brzy větší hodnotu než většina firem na světě

Když Google před více než deseti lety poprvé investoval do vesmírné společnosti Elona Muska, byla to odvážná sázka na satelitní internet a snímkování Země.

Bybit rozdává 30 eur za vklad přes PayPal. Jak získat airdrop a obchodovat bez poplatků?

Kryptoměnová burza Bybit přináší zásadní vylepšení pro evropské obchodníky ve formě integrace globálního platebního giganta PayPal.

Firefish: příležitost, jak zhodnotit kapitál s neprůstřelným zajištěním v Bitcoinu

Hledáte způsob, jak nechat své peníze pracovat, získat vysoce...

Humanoidní roboti menia priemysel aj trh práce

Humanoidná robotika sa výrazne posúva dopredu. Technologické inovácie, nedostatok pracovnej sily a rastúci záujem investorov vytvárajú podmienky pre masívnu expanziu. V roku 2025 oznámili vstup na burzu firmy Unitree a Otsaw a trh očakáva ďalšie verejné ponuky v roku 2026.

Poľský prezident vetoval prísny kryptozákon a spustil politickú búrku

Poľský prezident Karol Nawrocki vetoval zákon o regulácii trhu s kryptoaktívami a tým odštartoval ostrý konflikt medzi vládou a kryptomenovou komunitou. Podľa jeho vyhlásenia by prijatie zákona predstavovalo riziko pre slobodu Poliakov, ich majetok aj pre stabilitu štátu.