Analýza BTC, ADA, LINK, KSM – Bitcoin ostáva nerozhodný, alty rastú

Analýza BTC a altcoinov. Zdroj: Shutterstock.com/Wit Olszewski
Analýza BTC a altcoinov. Zdroj: Shutterstock.com/Wit Olszewski
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

BTC sa v súčasnosti pohybuje v sideway štruktúre, ktorá trvá už približne 10 dní. V tomto období však dochádza k poklesu dominancie hlavnej kryptomeny. Výsledkom je, že trh altcoinov počas váhania Bitcoinu napreduje. Býčí trend zaznamenalo mnoho nielen highcapových mincí a niektoré dokonca dosiahli nové ATH. Dnes sa pozrieme okrem Bitcoinu aj na altcoiny ADA,…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.