Analýza BTC, ADA, MATIC, UNI – kde sú targety najbližšej korekcie?

Korekcia_btc_a_krypto. Zdroj: Shutterstok.com/jantsarik
Korekcia_btc_a_krypto. Zdroj: Shutterstok.com/jantsarik
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Dnes sa v analýze pozrieme na grafy BTC, ADA, MATIC a UNI. Zdá sa, že cena Bitcoinu  bude vytvárať krátkodobú korekciu, a preto si priblížime aj niektoré zaujímave altcoiny. Pokles Bitcoinu by vo väčšine prípadov spôsobil aj korekciu altcoinov. Je však potenciálna korekcia výstrahou? Práve naopak. Korekcia by poslúžila ako vychladnutie pred ďalším pokračovaním rastúceho…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.