Analýza BTC – vytváří se harmonický vzor? Zde jsou nejbližší targety

Share This Post

BTC zatím stále nevytvořil klesající lokální minimum a růst oficiálně nebyl ukončen. Maxima však začaly klesat a trend se minimálně zastavil. Po potvrzení rostoucího klínu cena otestovala v oranžovém kruhu na grafu předešlý support jako rezistenci, čímž se scénář reverze trendu přiblížil k realitě. Kde jsou tedy nejblíže targety?

Bitcoin uzavřel rostoucí klín, otestoval v bodě C novou rezistenci a nyní se vytváří potenciální harmonický vzor. Pokud se tedy cena nachází v klesajícím legu, mělo by jít o poslední leg v rámci tohoto patternu. Supportního zóna se nachází v intervalu od 44 700 $ do 46 000 $.

Hladina 46 000 $ představuje lokální point of control a jde zároveň o první target harmonického patternu, kdy by se vytvořilo AB = CD. Hladina 44 700 $ představuje spodní hranici targetu potenciální harmoniky a jde o retracement 88,6 % z legu XA.

BTC / USD 4H.  Zdroj: TradingView
BTC / USD 4H. Zdroj: TradingView

V naší VIP skupině každý den obchodujeme a analyzujeme 90 párů na různé kryptoměny, forex a indexy. Přidej se do naší živé komunity a získej bezkonkurenční náhled do tržních analýz, díky kterým budeš mít přehled o všem, co se děje na trhu. >>> Objednat VIP členství <<<

Přečti si také předcházející analýzu – Analýza BTC – vytváří se reverzní pattern? Bitcoin krátkodobě ztrácí sílu

Klíčový support BTC je na 41 000 $

Další zatím nejvíce medvědí scénář se nachází na supportní zóně 41 000 $ až 42 500 $. Hladina 42 500 $ představuje 38,2 % retracement z celého rostoucího klínu, který je z časového hlediska nadřazený harmonickému patternu. Hladina 41 000 $ je klíčový support, pod který by cena neměla spadnout a odděluje akumulační zónu od rostoucího trendu.

Objemy jsou také minimální, a proto je vysoká pravděpodobnost, že z krátkodobého hlediska by cena s trhem měly jít do korekce a cena by nabrala sílu před dalším růstem. Pokud chceme vidět býčí scénář s Targett 50 500 $ a 53 500 $, musely by objemy zásadně narůst. Ale v realitě se děje přesný opak.

Mohlo by tě zajímat – Analýza BTC, ETH, LTC, BNB – ceny stagnují a čekají na pohyb Bitcoinu

Líbí se vám tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdete na našem facebooku. Dejte nám like a dostávejte zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Related Posts

[SPRÁVY] • Výkonní pracovníci spoločnosti Coinbase čelia žalobe akcionára • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: Kryptomeny Babydoge Swap Testnet bude spustený...

Coinbase zaznamenala ve 2. čtvrtletí ztrátu 1,1 miliardy dolarů kvůli „rychlému a zběsilému“ poklesu kryptoměn

Kryptoburzovní gigant Coinbase uvedl „rychlý a zběsilý“ pokles kryptotrhů...

Bývalý výkonný ředitel BitMEXu se přiznal k porušení zákona o bankovním tajemství

Další top manažer se připojuje ke třem spoluzakladatelům kryptoburzy...

TOP 5 článkov za minulý týždeň + Bonusová správa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Objem obchodů s nezaměnitelnými tokeny za 2. čtvrtletí klesl o 40 %

Navzdory mimořádně úspěšnému začátku roku pro nezaměnitelné tokeny nevypadá...