Analýza BTC, BNB, COMP, AAVE – trh sa nachádza v bitcoinovej sezóne

BTC má stále svoju sezónu. Zdroj: Shutterstock.com/KFifa
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V dnešnom článku sa pozrieme na analýzy BTC a highcapov BNB, COMP a AAVE. Dominancia hlavnej kryptomeny stále rastie a blíži sa k hranici 47,00 %. Trhová cena medzitým bojuje s rezistenciou na 63 000 $. Altcoiny stále nestíhajú za rastom BTC a bitcoinová sezóna bude pokračovať, kým Bitcoin neprekoná ATH. Podarí sa mu to najbližšie dni?

BTC/USD

Trhová cena sa nachádza na hladine 62 860 $ a zatiaľ neprekonala rezistentnú zónu okolo 63 000 $. Zatiaľ však z krátkodobého hľadiska rešpektuje support MA21. Tým, že býčie objemy narástli a prevyšujú tie medvedie, je dosť možné, že trend nakoniec rezistenciu prekoná. Pri prekonaní  63 000 $ cene už nič nebude stáť v ceste, aby prekonala ATH. Na tomto pásme však môže dôjsť k zastaveniu a až následne bude rast pokračovať.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Prečítaj si aj predošlú analýzu – Analýza BTC, SOL, AVAX, LUNA – podarí sa prekonať ATH na prvý pokus?

BNB/USD

Binance coin pokračuje v rastúcom kline a momentálne je rast už na piatej vlne. To znamená, že po ukončení súčasnej vlny môže dôjsť ku krátkodobej korekcii. Rezistencia a zároveň target sa nachádza na cene cca 510 až 520 $. Objemy počas predošlej rastúcej vlny prudko stúpli, čo je taktiež bullish signál.

BNB/USD 4H. Zdroj: TradingView
BNB/USD 4H. Zdroj: TradingView

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si účet teraz cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

COMP/USD

Compound pokračuje v descending triangli, pričom je potrebný stoploss na hranici 280 $. Cena už prekonala prvú rezistenciu a teraz ju otestuje ako support, no povtvrdené minimum ešte nevzniklo. Býčí target je na hladine 370 $. Akumulačná zóna ale z dlhodobého hľadiska pokračuje a cena krátkodobo nejaví známky reverzie.

COMP/USD 4H. Zdroj: TradingView
COMP/USD 4H. Zdroj: TradingView

AAVE/USD

AAVE je taktiež podobne ako COMP v sideway štruktúre a cena viac-menej osciluje okolo point of control 300 $. Býčí target sa nachádza na hladine 370 $. Z dlhodobého hľadiska sa cena nachádza nad supportom a úspešne ho rešpektuje. Z dlhodobého aj krátkodobého hľadiska sa cena nachádza v akumulačnej zóne pred ďalším rastúcim trendom.

BTC, Analýza BTC, BNB, COMP, AAVE – trh sa nachádza v bitcoinovej sezóne, TRADING11
AAVE/USD 4H. Zdroj: TradingView

Takéto analýzy sa môžeš naučiť robiť aj sám v našej VIP skupine. Naši profesionálni traderi pre teba pripravili 15 kurzov, kde nájdeš viac ako 200 video tutoriálov. Zároveň súčasťou členstva sú aj denné náhľady trhu od našich traderov, analýzy a signály.>>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok. Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZADARMO). Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.