Analýza BTC, SOL, AVAX, LUNA – podarí sa prekonať ATH na prvý pokus?

BTC stále stúpa na dominancii
BTC stále stúpa na dominancii. Zdroj: Shutterstock.com/rzoze19
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V dnešnom článku nájdete analýzu hlavnej kryptomeny BTC a highcapových mincí SOL, AVAX a LUNA. Bitcoin otestoval MA21 a pokračuje v raste. To znamená, že na prekonanie ATH stačí Bitcoinu jeden prudší pohyb nahor. Dominancia medzitým mierne stúpla na 46,82 % a altcoiny stále nestíhajú za Bitcoinom. Prelievanie kapitálu nastane, keď BTC prekoná svoje ATH.

BTC/USD

Bitcoin otestoval MA21 na poslednom minime a uzatvoril sviečku close cenou nad supportom. Posledný rast by tak mohol prekonať ATH Bitcoinu, čím by vstúpil do zóny objavovania cien. Na druhej strane je v hre aj scenár, keď sa Bitcoinu nepodarí na prvý pokus dosiahnuť nové ATH. Objemy počas rastúcich legov totižto kontinuálne klesajú a na dennom grafe je trh na hranici prekúpenosti. Ak by sa cene nepodarilo prekonať ATH okamžite, tak pravdepodobne by cena išla na pár dní do sideway pohybu. Najbližšie supporty zatiaľ ostávajú na hodnotách 59 000 $ a 54 800 $.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Prečítaj si taktiež predošlú analýzu – Analýza BTC, ADA, THETA, MATIC – budú alty ukončovať dlhodobé patterny?

SOL/USD

Solana pokračuje v sideway pohybe a trhová cena sa nachádza na point of control 160 $. Táto štruktúra je bullish, pričom najbližší support sa nachádza na 150 $ a 137 $. Na druhej strane je rezistencia na hladine 165 $ a 175 $. Ak cena prekoná 175 $, tak sa potvrdí ukončenie sideway štruktúry a cena bude pokračovať v rastúcom trende.

SOL/USD 4H. Zdroj: TradingView
SOL/USD 4H. Zdroj: TradingView

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si účet teraz cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

AVAX/USD

AVAX sa stále nachádza v býčom flagu, ktorý sa nakoniec ukončí prerazením rezistencie. Zatiaľ teda musíme počkať na vyššie minimá a následne cena musí prekonať maximum medzi nimi a tým aj rezistenciu flagu. Vtedy nastane reverzia trendu. Najbližšie supporty sa nachádzajú na hladine 50,00 $ a point of control 44,30 $.

AVAX/USD 4H. Zdroj: TradingView
AVAX/USD 4H. Zdroj: TradingView

LUNA/USD

LUNA sa nachádza v krátkodobej sideway štruktúre po korekcii. Tá je ohraničená supportom 35,50 $ a rezistenciou 39,50 $. Na potvrdenie krátkodobej reverzie musíme prekonať rezistenciu tejto štruktúry. Zatiaľ reverzia nie je potvrdená a cena môže spadnúť aj na ďalší support 34,00 $. Z dlhodobého hľadiska sme však bullish a trend sa nezmenil.

LUNA/USD 4H. Zdroj: TradingVIew
LUNA/USD 4H. Zdroj: TradingVIew

Takéto analýzy sa môžeš naučiť robiť aj sám v našej VIP skupine. Naši profesionálni traderi pre teba pripravili 15 kurzov, kde nájdeš viac ako 200 video tutoriálov. Zároveň súčasťou členstva sú aj denné náhľady trhu od našich traderov, analýzy a signály.>>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok. Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZADARMO). Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.