Analýza BTC, DOT, BNB, XRP – korekčné legy nie sú zatiaľ ukončené

BTC alty. Zdroj: Shutterstock.com/Things
BTC alty. Zdroj: Shutterstock.com/Things
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Dnes sa pozrieme na analýzu hlavnej kryptomeny BTC a taktiež highcapových mincí DOT, BNB a XRP. Posledných 24 hodín cena Bitcoinu viac-menej stagnuje, no o zmene trendu zatiaľ ani zďaleka nemôžeme hovoriť. Na zmenu trendu totiž potrebujeme omnoho vyššie objemy. Bude teda korekcia pokračovať? BTC/USD MA21 môže slúžiť ako budúca krátkodobá rezistencia a ak by…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.