Analýza BTC, DOT, LINK, ALGO – krátkodobo sú ceny v sideway štruktúrach

Altcoiny a BTC analýza
Altcoiny a BTC analýza. Zdroj: Shutterstock.com/Morrowind
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Dnešná analýza sa bude týkať BTC a taktiež highcapových mincí DOT, LINK a ALGO. Nerozhodnosť Bitcoinu pokračuje a cena nedokázala vytvoriť vyššie lokálne maximum. Z krátkodobého hľadiska tak pokračuje v sideway štruktúre, zatiaľ čo altcoiny stále nedokončili korekčné štruktúry. Výsledkom je dominancia Bitcoinu, ktorá sa znovu dostala nad 42,00 %.

BTC/USD

Bitcoin nepotvrdzuje 123 bottom formation a nepodarilo sa mu prekonať 45 150 $. Na rozdiel od toho cena klesá a vytvára sideway štruktúru. Najbližší support sa nachádza na hladine 41 000 $, no cena môže minimum vytvoriť aj skôr. Ak však neudržíme 41 000 $, tak ďalší support je support flagu na cca 38 000 $. Ak uvažujeme na druhej strane nad rastúcim trendom, tak cena musí čeliť kľúčovej rezistencii na cca 45 150 $, kde sa nachádza predošlé maximum, ale aj rezistencia flagu. Na prerazenie tejto oblasti však nutne potrebujeme rastúce objemy.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Prečítaj si taktiež predošlú analýzu – Analýza BTC, ETH, SOL, XMR – prerážajú meny rezistencie býčích flagov?

DOT/USD

Polkadot sa nachádza v sideway štruktúre pomerne dlho v porovnaní s ostatnými highcapmi a nie je v býčej vlajke tak, ako väčšina. Support sa nachádza na hladine 25,00 $, kde je dvojité dno a trhová cena momentálne testuje point of control. Rezistencia pozostáva z posledných maxím a kým nebude prekonaná spolu s vytvorením 123 bottom formation, tak korekcia môže krátkodobo pokračovať.

DOT/USD 4H. Zdroj: TradingView
DOT/USD 4H. Zdroj: TradingView

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si účet teraz cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

LINK/USD

LINK pokračuje v korekčnej štruktúre v klesajúcom kline. Krátkodobo od 22. septembra je cena sideway a na ukončenie klinu potrebujeme prekonať dvojitý vrchol na hladine 25,50 $. Tým by sa potvrdilo 123 bottom formation a klin by bol ukončený. Ak sa to však cene nepodarí, tak pokračujeme v korekcii vo forme klinu.

LINK/USD 4H. Zdroj: TradingView
LINK/USD 4H. Zdroj: TradingView

ALGO/USD

ALGO pokračuje taktiež v korekčnej flagovej štruktúre. Naposledy vytvoril support na dvojitom dne 1,55 $. Ak cena dokáže tento support udržať a prekoná posledné maximum 1,85 $, flag bude ukončený. Viac-menej platí stále to, že altcoiny budú nasledovať BTC a teda ak sa podarí Bitcoinu preraziť korekčnú štruktúru, podarí sa to aj mnohým altom.

ALGO/USD 4H. Zdroj: TradingView
ALGO/USD 4H. Zdroj: TradingView

Takéto analýzy sa môžeš naučiť robiť aj sám v našej VIP skupine. Naši profesionálni traderi pre teba pripravili 15 kurzov, kde nájdeš viac ako 200 video tutoriálov. Zároveň súčasťou členstva sú aj denné náhľady trhu od našich traderov, analýzy a signály.>>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok. Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZADARMO). Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.