Analýza BTC, DOT, XRP, UNI – ukončia ceny býčie flagy?

BTC a altcoiny ukončujú flagy. Zdroj: Shutterstock.com/Vit-Mar
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V dnešnej analýze sa pozrieme na hlavnú kryptomenu BTC a highcapové mince DOT, XRP a UNI. Bitcoin stále pokračuje v miernom náraste dominancie a posledný rast od minima 41 000 $ stále pretrváva. Väčšina altcoinov tento pohyb Bitcoinu nasledovala. Napriek slušnému odrazu stále chýbajú objemy a navyše cena stále neprekonala rezistenciu flagu.

BTC/USD

Bitcoin smeruje na rezistenciu flagu po uzatvorení sideway štruktúry. Rezistencia je na zóne zhruba 45 500 $, pričom ak túto hladinu cena prekoná, ukončí sa býčí flag, ktorý je validný od maxima na 53 000 $. V takom prípade by prvým targetom bola hladina point of control 47 250 $. Ukončí sa síce býčí flag, ktorý trvá už 3 týždne, ale stále budeme vo flagu, ktorý trvá od ATH. Inak povedané – dlhodobé maximá sú klesajúce, pokiaľ neprekonáme 53 000 $. Až pri prerazení 53 000 $ môžeme hovoriť o zmene primárneho trendu a o počiatku nového bullrunu.

Prečítaj si aj predošlú analýzu – Analýza BTC, ETH, LUNA, ATOM – konečný odraz pred ukončením flagu?

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

DOT/USD

Polkadot sa trhovou cenou nachádza priamo na zóne rezistencie, ktorá pozostáva z predošlých maxím. Objemy sa však zobudili a je tak pravdepodobné, že rezistencia bude prekonaná. Ďalšia rezistencia sa bude nachádzať na hladine 34,00 $. Kým neprekonáme toto maximum, tak cena pôjde pravdepodobne sideway.

DOT/USD 4H. Zdroj: TradingView
DOT/USD 4H. Zdroj: TradingView

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si účet teraz cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

XRP/USD

Ripple sa nachádza v krátkodobej sideway štruktúre s rezistenciou na hladine 1,00 $. Support sa, naopak, nachádza na hladine cca 0,88 $. Býčí target v prípade prerazenia rezistencie je na hladine predošlej sideway štruktúry, približne na point of control 1,11 $. V súčasnosti však nie je potvrdené, že krátkodobá sideway štruktúra nie je iba súčasťou korekčnej dlhodobejšej štruktúry.

XRP/USD 4H. Zdroj: TradingView
XRP/USD 4H. Zdroj: TradingView

UNI/USD

Uniswap prekonáva rezistenciu býčieho flagu a vďaka podpore objemov útočí na predošlé maximum na hladine 25,50 $. Býčím targetom je momentálne 27,00 $. Pri prerazení rezistencie flagu môže nastať situácia, že cena znovu pôjde otestovať túto hladinu ako support. Z krátkodobého hľadiska však ostávame bullish.

UNI/USD 4H. Zdroj: TradingView
UNI/USD 4H. Zdroj: TradingView

Takéto analýzy sa môžeš naučiť robiť aj sám v našej VIP skupine. Naši profesionálni traderi pre teba pripravili 15 kurzov, kde nájdeš viac ako 200 video tutoriálov. Zároveň súčasťou členstva sú aj denné náhľady trhu od našich traderov, analýzy a signály.>>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok. Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZADARMO). Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.