Analýza BTC, EGLD, ALGO, SOL – altcoiny, ktoré ignorujú korekciu

BTC stráca dominanciu. Zdroj: Shutterstock.com/Wit Olszewski
BTC stráca dominanciu. Zdroj: Shutterstock.com/Wit Olszewski
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V dnešnej analýze sa pozrieme na hlavnú kryptomenu BTC a altcoiny, ktoré ignorujú aktuálnu korekciu. Mnohé alty totižto dosahujú slušné zisky aj napriek nedávnemu 20 % prepadu Bitcoinu. Výsledkom je klesajúca dominancia Bitcoinu. Okrem BTC sa teda pozrieme na altcoiny EGLD, ALGO a SOL. BTC/USD Bitcoin takéto sideway štruktúry vytvára počas korekcií takmer vždy. Väčšinou…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.