Analýza BTC, ETH, ADA, LTC – Bitcoin stráca dynamiku rastúceho trendu

BTC si udržuje dominanciu. Zdroj: Shutterstock.com/Jiri Hera
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Dnešná analýza sa bude týkať hlavných kryptomien BTC, ETH, ADA a LTC. Bitcoin si za posledných 24 hodín viac-menej udržal dominanciu, ktorá je na hladine 41,68 %. Dlhodobý trend je však klesajúci a dominancia sa nachádza na rezistencii. Znamená to, že je znovu čas na rast altcoinov? BTC/USD Bitcoin slabne, aj keď z krátkodobého hľadiska…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.