Analýza BTC, ETH, ADA, LTC – ceny smerujú na nové maximá

BTC a altcoiny idú na nové maximá. Zdroj: Shutterstock.com/Ivan Marc
BTC a altcoiny idú na nové maximá. Zdroj: Shutterstock.com/Ivan Marc
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V dnešnej analýze sa pozrieme okrem BTC aj na zaujímavé highcapy ETH, ADA a LTC. Bitcoinu sa včera podarilo prekonať rezistenciu sideway štruktúry a pokračuje v raste. Tento prieraz však nešiel ruka v ruke s navýšením objemov. Medzitým mnohé altcoiny buď pokračujú sideway, alebo dosahujú nové maximá. BTC/USD Bitcoin pokračuje v rastúcom trende, no posledný…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.