Analýza BTC, ETH, ALGO, XTZ – altý sú bullish, Bitcoin útočí na ATH

BTC atakuje ATH
BTC atakuje ATH. Zdroj: Shutterstock.com/Maksim Safaniuk
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V dnešnej analýze sa pozrieme na BTC a highcapové mince ETH, ALGO a XTZ. Za posledných 24 hodín sa dominancia Bitcoinu veľmi nezmenila. Altcoiny tak pokračujú v raste podobne ako hlavná kryptomena, ktorá útočí na nové ATH. V ceste jej však stojí posledná oblasť rezistencie na hladine cca 63 000 $.

BTC/USD

Bitcoin od posledného kontaktu MA21 našiel support a nezastavuje v raste. Za 16 dní cena stúpla už o 53 % a to bez akejkoľvek korekčnej štruktúry. Zóna okolo 63 000 $ predstavuje poslednú zónu rezistencie, na ktorej sa cena môže pred prerazením ATH zastaviť. Na grafoch vidíme rásť indikátor objemov. Tie zatiaľ stabilne rastú, čo je tiež bullish signál. Na druhej strane však RSI indikuje fázu prekúpenosti. Preto práve v oblasti okolo ATH môže dôjsť k zastaveniu, stagnácii a následne k prerazu.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Prečítaj si tiež poslednú analýzu – Analýza BTC, XRP, XMR, ZEC – Bitcoin po pol roku na hranici 60 000 $

ETH/USD

Ethereum pokračuje v šľapajách Bitcoinu a dostáva sa na rezistenciu predošlého dlhodobého maxima na hladine 4 000 $. Ethereum túto hladinu prekoná a bude to znamenať pre graf to isté, ako keď prednedávnom BTC prekonal 55 000 $. To znamená, že definitívne bude potvrdený bullrun a primárny trend sa zmení, ak prekonáme posledné maximum.

ETHUSD 4H. Zdroj: TradingView
ETHUSD 4H. Zdroj: TradingView

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si účet teraz cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

ALGO/USD

ALGO pokračuje v sideway pohybe a vytvára descending triangel. Trhová cena bojuje s rezistenciou tohto triangla. Dlhodobé minimá však neklesajú a triangel sa uzavrie pravdepodobne do týždňa. Prvý target sa nachádza na hladine point of control 2,03 $. Na druhej strane je support na hladine 1,55 $. a 1,35 $.

ALGO/USD 4H. Zdroj: TradingView
ALGO/USD 4H. Zdroj: TradingView

XTZ/USD

XTZ sa nachádza v medveďom flagu a cena práve teraz testuje support tohto patternu. V prípade, že support nebude udržaný, tak cena bude v korekcii pokračovať kým nepotvrdí 123 bottom formation. Zatiaľ sa však support drží a býčím targetom je hladina 8,00 $. Ak sa má potvrdiť lokálne minimum, tak objemy musia taktiež narásť.

XTZ/USD 4H. Zdroj: TradingView
XTZ/USD 4H. Zdroj: TradingView

Takéto analýzy sa môžeš naučiť robiť aj sám v našej VIP skupine. Naši profesionálni traderi pre teba pripravili 15 kurzov, kde nájdeš viac ako 200 video tutoriálov. Zároveň súčasťou členstva sú aj denné náhľady trhu od našich traderov, analýzy a signály.>>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok. Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZADARMO). Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.