Analýza BTC, ETH, DOT, LINK – Bitcoin dosiahol nové ATH na 67 000 $!

BTC dosiahol ATH na 67 000 $. Zdroj: Shutterstock.com/24K-Production
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Dnešná analýza sa bude týkať BTC a highcapových mincí ETH, DOT a LINK. Včera sa podarilo Bitcoinu prekonať svoje ATH, pričom cena mierne prekonala hodnotu 67 000 $. Skutočný hype tak ešte len začína a je možné, že do týždňa začnú investori presúvať kapitál aj do highcapových mincí. Potom by mohla začať skutočná altcoinová sezóna.

BTC/USD

Od dosiahnutia ATH na 67 000 $ sa cena mierne v korekčnom legu vrátila na súčasnú hodnotu 64 973 $. Medvedie objemy však stále neprekonávajú tie býčie a nejde o reverznú korekciu. Najbližší support budeme hľadať na MA21, čo predstavuje hodnotu 63 376 $ a následne krátkodobé supporty na 62 100 $, 57 800 $ a 54 800 $. Lokálne minimá by ideálne mali byť agresívne vytiahnuté dlhšími spodnými knôtmi. Pozitívom je, že preraz bol sprevádzaný objemami a nejde o fake breakout. Teraz buď cena pôjde sideway a následne do rastu, alebo po poklese bude okamžite vytiahnutá nahor.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Prečítaj si aj predošlú analýzu – Analýza BTC, ETH, ADA, LTC – prerazí Bitcoin ATH už dnes?

ETH/USD

Ethereum pokračuje v medvedej vlajke a trhová cena testuje jej rezistenciu. Pomaly ale isto sa aj cene ETH nakoniec podarí prekonať ATH, čo dokonca môže nastať aj v najbližších dňoch. Supporty sa nachádzajú na hladinách 4 000 $ a 3 650 $. Rezistencia sa nachádza na hladine 4 375 $. Z krátkodobého hľadiska je cena prehriata a nachádzame sa v prekúpenej zóne. Z dlhodobého aj krátkodobého hľadiska sme ale prekonali negatívnu divergenciu RSI. Sentiment sa teda zásadne zmenil aj tu a na dennom grafe sa dokonca nachádzame v neutrálnej zóne.

ETH/USD 4H. Zdroj: TradingView
ETH/USD 4H. Zdroj: TradingView

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si účet teraz cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

DOT/USD

Polkadot pokračuje vo vytváraní vysokých býčích sviečok, ktoré sú sprevádzané stabilnými poklesmi. Trh sa zdá byť v rukách býkov a trend pokračuje. Najbližšia rezistencia okrem dvojitého vrcholu na 44,50 $, je hladina 49,00 $. Pravdepodobne aj Polkadot smeruje k prerazeniu ATH. Trend môže pokračovať až do spustenia parachainov 11. 11.

DOT/USD 4H. Zdroj: TradingView
DOT/USD 4H. Zdroj: TradingView

LINK/USD

Chainlink je z dlhodobého hľadiska v konsolidačnej štruktúre a pomaly sa uzatvára support s rezistenciou. Trhová cena sa nachádza na point of control, pričom prvá rezistencia je už na 31,00 $ až 32,00 $. Po prekonaní 32,00 $ by sa otočil trend a po dlhej dobe by cena dosahovala vyššie lokálne maximá. Zatiaľ však cena pokračuje v konsolidácii.

LINK/USD 4H. Zdroj: TradingView
LINK/USD 4H. Zdroj: TradingView

Takéto analýzy sa môžeš naučiť robiť aj sám v našej VIP skupine. Naši profesionálni traderi pre teba pripravili 15 kurzov, kde nájdeš viac ako 200 video tutoriálov. Zároveň súčasťou členstva sú aj denné náhľady trhu od našich traderov, analýzy a signály.>>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok. Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZADARMO). Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.